Taron Egerton śpiewa "Tiny Dancer" w zapowiedzi filmu o Eltonie Johnie "Rocketman"

Sergiusz Kurczuk
19.02.2019 14:21
Taron Egerton śpiewa "Tiny Dancer" w zapowiedzi filmu o Eltonie Johnie "Rocketman" Fot. kadr z filmu Rocketman

Czy Taron Egerton naprawdę śpiewa piosenki Eltona Johna w nadchodzącym filmie "Rocketman"? Okazuje się, że tak. W sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź biografii, która to potwierdza.

Popularność filmu "Bohemian Rhapsody" sprawiła, że niebawem zobaczymy kolejną muzyczną biografię słynnej gwiazdy rocka. W filmie "Rocketman" poznamy początki utalentowanego muzyka Reginalda Kennetha Dwighta lepiej znanego całemu światu jako Elton John. W piosenkarza wcielił się Taron Egerton - gwiazdor serii "Kingsman". Okazuje się, że angaż młodego aktora do roli muzyka był strzałem w dziesiątkę. Egerton okazał się nie tylko utalentowany aktorsko, ale również muzycznie. Potwierdza to najnowsza zapowiedź filmu "Rocketman".

Przeczytaj także

"Rocketman" - Taron Egeron śpiewa "Tiny Dancer"

Twórcy biografii Eltona Johna postanowili podzielić się nowym materiałem, zdradzającym kulisy powstawania filmu. Trwające półtorej minuty wideo skupia się na wokalnych umiejętnościach odtwórcy głównego bohatera. Widzimy, jak Egerton wykonuje utwór "Tiny Dancer" pochodzący z płyty "Madman Across the Water" z 1971 roku. Autorem słów piosenki jest wieloletni współpracownik Eltona Johna - Bernie Taupin, w którego wcielił się Jamie Bell.

W zaprezentowanym materiale widzimy nie tylko wypowiedzi Egertona, ale również reżysera filmu Dextera Fletchera oraz Gilesa Martina, który odpowiada za dźwięk. Twórcy są zgodni co do tego, że młody aktor idealnie nadaje się do roli Eltona Johna, ponieważ potrafi sam zaśpiewać utwory muzyka i zrobić to w bardzo przekonujący sposób. Nie oznacza to jednak, że Egerton kopiuje manierę Eltona Johna. Gwiazdor pozwolił sobie na własną interpretację piosenek, które pojawią się w filmie "Rocketman".

"Rocketman" - kiedy premiera?

Produkcja opowiadająca o początkach kariery Eltona Johna trafi do kin już za kilka miesięcy. Światowa premiera "Rocketmana" odbędzie się 16 maja 2019 roku. W Polsce oczekiwanie na produkcję trochę się wydłuży. Biografa stanie się częścią repertuaru kin studyjnych i multipleksów 28 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: Filmy nadchodzące w roku 2019<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.