20.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:19

"Teen Spirit": Film z Elle Fanning - data premiery, obsada, fabuła

Już wkrótce na ekranach kin pojawi się najnowszy film z Elle Fanning w roli głównej. O czym jest "Teen Spirit"? Kto znalazł się w obsadzie i kiedy odbędzie się premiera?

Foto: Kadr ze zwiastuna filmu "Teen Spirit"
Foto: Kadr ze zwiastuna filmu "Teen Spirit"

Elle Fanning, znana głównie z roli Aurory w filmie "Czarownica", już wkrótce wkroczy na ekrany kin w swoim najnowszym filmie zatytułowanym "Teen Spirit". Czego dotyczy fabuła filmu? Kto zagrał główne role i od kiedy wyświetlany będzie na ekranach kin? Oto wszystko co musicie wiedzieć o "Teen Spirit".

"Teen Spirit": Film z Elle Fanning – fabuła

"Teen Spirit" to historia nieśmiałej dziewczyny imieniem Violet, której marzy się kariera piosenkarki. Nastolatka pragnie wyrwać się z rodzinnego miasteczka i zostać gwiazdą muzyki pop. By to osiągnąć bierze udział w lokalnym konkursie wokalnym, który wystawi na próbę siłę jej charakteru, ambicje i wolę walki. Film określany jest jako współczesna wariacja na temat historii Kopciuszka.

najlepsze filmy młodzieżowe
najlepsze filmy młodzieżowe
Przeczytaj także TOP 15: Młodzieżowe filmy, które warto obejrzeć, najlepsze filmy dla nastolatków

"Teen Spirit": Film z Elle Fanning - muzyka

W filmie "Teen Spirit" usłyszymy przede wszystkim popularne utwory muzyki pop. W ścieżce dźwiękowej znalazły się utwory takich gwiazd jak Ellie Goulding, Ariana Grande, Katy Perry, Tegan and Sara czy Annie Lennox.

"Teen Spirit": Film z Elle Fanning - obsada

W obsadzie filmu "Teen Spirit" znaleźli się między innymi:

Foto: Kadr ze zwiastuna filmu "Teen Spirit"

"Teen Spirit": Film z Elle Fanning – premiera

Film "Teen Spirit" z Elle Fanning w roli głównej pojawi się w kinach w USA już 5 kwietnia 2019 roku. Niestety na ten moment nie wiadomo, czy obraz pojawi się również z polskich kinach.

Zobacz też: >> Najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków <<