Teksty piosenek Queen na nowych plakatach „Bohemian Rhapsody” sprawią, że zaczniecie śpiewać

Aleksandra Degórska
18.09.2018 15:33
Bohemian rhapsody - plakaty do filmuz  fragmentami piosenek|undefined Fot. kadr z wideo

Na plakatach promujących film o Queen znalazły się fragmenty tekstów największych hitów brytyjskiej grupy.

„Bohemian Rhapsody” zobaczymy w kinach 2 listopada 2018 i fani zespołu po obejrzeniu trailera filmu o Queen już zacierają ręce i odliczają dni do premiery. Obraz z udziałem Ramiego Maleka w kreacji Freddiego Mercury'ego, przedstawia niezwykłą historię Queen, od korzeni zespołu stworzonego przez londyńskich studentów, po olśniewające szczyty międzynarodowej sławy. 

Film opowiada o tym, jak zespół wstrząsnął światem muzyki, krocząc od przeboju do przeboju. W obrazie zobaczymy ewolucję zespołu oraz późniejszą walkę Freddiego z AIDS. Oczywiście w „Bohemian Rhapsody” nie mogło zabraknąć największych hitów grupy Queen.

Plakaty do filmu „Bohemian Rhapsody” z fragmentami tekstów utworów Queen

Twórcy filmu ujawnili plakaty pokazujące aktorów wcielających się w muzyków Queen i teksty takich piosenek, jak „We will rock you”, „Somebody to love”, czy „We are the champions”. Czytając te napisy nie sposób jest nie nucić znanych hitów Queen.

Soundtrack do filmu „Bohemian Rhapsody”

Oficjalny soundtrack do „Bohemian Rhapsody” reprezentuje każdy etap twórczości Queen. Poza nagraniami z Live Aid, na krążku znajdą się nowe wersje starych faworytów, koncertowe rarytasy, a także wybór najlepszych nagrań studyjnych.

Brian May wpadł na pomysł, by Queen wykonał własną wersję słynnego motywu 20th Century Fox. „Bohemian Rhapsody” będzie dopiero drugim pełnym soundtrackiem w dyskografii zespołu – pierwszy to „Flash Gordon”. Album „A Kind of Magic” był bazowany na sześciu utworach z filmu „Highlander”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.