27.09.2018 11:52

„Templariusze”: Mark Hamill w zaskakującej charakteryzacji na 1. zdjęciu z serialu

Legendarny Luke Skywalker już niebawem zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Jak będzie prezentował się jako weteran zakonu Templariuszy?

Mark Hamill Templariusza
foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

W sierpniu 2018 ogłoszono, że powstaje 2. sezon „Templariuszy”, a do jego obsady dołączył sam Mark Hamill. Nie myślcie jednak, że Hamill zamienił tylko jedne zakonne szaty na inne. Pierwsza oficjalna fotografia z „Knightfall 2” ukazuje zupełnie nowy wizerunek aktora.

Mark Hamill jako Talus w serialu „Templariusze” [FOTO]

W nadchodzących odcinkach „Templariuszy” Mark Hamill ma wcielić się w weterana zakonu o imieniu Talus. Jego bohater to doświadczony w boju rycerz, który był już na niejednej krucjacie i przetrwał nawet 10 lat w niewoli w Ziemi Świętej. Teraz powrócił, by szkolić młodych templariuszy. Widać jednak, że lata bojów i trudne doświadczenia odcisnęły na nim wielkie piętno.

Mark Hamill Templariusze

„Templariusze” sezon 2 – kiedy premiera?

Serial „Templariusze” to obok „Wikingów” najsłynniejszy serial History Channel. W grudniu 2017 pojawił się pierwszy sezon produkcji. Serial, jak wskazuje jego tytuł, opowiada o najbardziej tajemniczym, wpływowym i zamożnym zakonie średniowiecza, którego zadaniem była ochrona Świętego Graala. Głównym bohaterem serialu jest Landry du Lauzon, w którego wciela się Tom Cullen. W obsadzie „Knightfall” znaleźli się także Jim Carter, Pádraic Delaney, Simon Merrells, Sabrina Bartlett, Ed Stoppard, Olivia Ross, Julian Ovenden, Bobby Schofield i Sarah-Sofie Boussnina.

Showrunnerem 2. sezonu „Templariuszy” został Aaron Helbing („The Flash”, „Spartacus”). Premiera zapowiadana jest w 2019 roku na History Channel. W Polsce serial można oglądać na HBO GO.

Jak oceniasz nowy wizerunek Marka Hamilla?

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale