Nowy zwiastun najbardziej oczekiwanego film roku. Świeże materiały z „Tenet” Christophera Nolana
22.05.2020 10:10
Nowy zwiastun najbardziej oczekiwanego film roku. Świeże materiały z „Tenet” Christophera Nolana Fot. . materiały prasowe Warner Bros

Najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”, już okrzyknięty przez Internautów duchowym sequelem „Incepcji”, jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. W sieci właśnie zadebiutował nowy materiał promocyjny.

Film „Tenet” ma wejść do światowych kin już 17 lipca. Co ciekawe – data ta wciąż nie została zmieniona, a wytwórnia Warner Bros rzeczywiście przymierza się do wypuszczenia obrazu właśnie w tym terminie. Sam Christopher Nolan w wywiadach mówił zresztą, że dołoży wszelkich starań, aby udało się wprowadzić film do kin właśnie w tym momencie. 

Niedawno wystosowano także informację, że stanie się tak, jeśli 80% kin na świecie będzie już  ponownie otwartych. Pomysł jest taki, by to właśnie wielkie widowisko „Tenet” było jednym z pierwszych filmów, które otworzą kina na nowo.

Przeczytaj także

„Tenet” – zobacz najnowszy zwiastun

W sieci zadebiutował nowy materiał, który zapowiada niezwykle wciągającą rozrywkę. 

Przeczytaj także

„Tenet” – obsada i ekipa 

Za sterami filmu „Tenet” stoi Christopher Nolan. Reżyser trylogii o Mrocznym Rycerzu, czy nagrodzonej czterema Oscarami „Incepcji”, napisał także scenariusz do filmu. Tym razem na ekranie zobaczymy młode gwiazdy Hollywood: Roberta Pattinsona, Johna Davida Washingtona, Elizabeth Debicki, Clémence Poésy i Aarona Taylora-Johnsona. Na ekranie nie zabraknie też Michaela Caine’a, stałego współpracownika reżysera, występującego w większości jego filmów.

Przeczytaj także

„Tenet” – kiedy premiera? 

W chwili obecnej premiera filmu wciąż przygotowywana jest na 17 lipca 2020 roku.

Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już w najbliższych tygodniach, gdy poznamy datę oficjalnego otwarcia tych placówek kulturalnych.

Czytaj także: Robert Pattinson obalił niesamowitą teorię na temat filmu "Tenet".

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.