20.12.2019 11:37

"Tenet" - Nolan zaprezentował odjechany zwiastun swojego nowego filmu

Christopher Nolan to jeden z najpopularniejszych reżyserów XXI wieku, a filmy takie, jak "Incepcja", "Interstellar", czy "Mroczny rycerz" są już współczesnymi klasykami. Teraz twórca zaprezentował zapowiedź swojego nowego dzieła.

Tenet
foto: kadr z filmu "Tenet"/Warner Bros.

"Tenet" to nowy film Christophera Nolana z Johnem Davidem Washingtonem w roli głównej. Produkcja skupi się na świecie międzynarodowych szpiegów, a jak widzimy w zwiastunie, jest on pokręcony i nieprzewidywalny. W iście nolanowskim stylu, fabuła będzie opowiadana niechronologicznie, a niektóre sceny będą się działy na dwóch różnych płaszczyznach - widzimy bowiem, że bohaterowie idą do przodu, a wydarzenia wokół nich się cofają.

Robert Pattinson w filmie Nolana

Główne role w filmie oprócz Washingtona zagrali m.in. Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh, Aaron-Taylor Johnson, Michael Caine i Himesh Patel. Szczegółów na temat "Tenet" zbyt dużo nie znamy, ale na szczęście teraz możemy chociaż obejrzeć zwiastun jego nowej produkcji:

Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Przeczytaj także Warner Bros. chciało czwartego "Batmana" Christophera Nolana. Dlaczego ostatecznie nie powstał?

Za zdjęcia odpowiedzialny będzie Hoyte van Hoytema, a muzykę przygotuje zdobywca Oscara za "Black Panthera" Ludwig Göransson. Tym razem Christopher Nolan nie będzie współpracować z Hansem Zimmerem. "Tenet" Christophera Nolana zadebiutuje 17 lipca 2020 roku. 

Zobacz także: Kto jest najlepiej zarabiającym reżyserem?

Tagi: News Zwiastuny Christopher Nolan