"Terminator: Dark Fate" - Linda Hamilton jako Sarah Connor na pierwszym zdjęciu z sequela
28.05.2019 10:25
"Terminator: Dark Fate" - Linda Hamilton jako Sarah Connor na pierwszym zdjęciu z sequela Fot. materiały promocyjne

Do sieci traiło pierwsze zdjęcie promujące 6. część "Terminatora". Fotografia przedstawia Lindę Hamilton w roli Sarah Connor.

W trzecim tygodniu maja 2019 roku studio Paramount zaprezentowało długo wyczekiwaną zapowiedź 6. części "Terminatora". Kilka dni po premierze zwiastuna w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z "Dark Fate". Przedstawia Sarah Connor - bohaterkę graną przez Lindę Hamilton, która powróciła do serii po 26 latach. Jak prezentuje się w swojej słynnej roli?

"Terminator: Dark Fate" - Sarah Connor na pierwszym zdjęciu z filmu

Na oficjalnym Instagramie Paramount Pictures zaprezentowano fotografię pochodzącą z nowej produkcji o T-800. Widzimy na nim o wiele starszą Connor - matkę przywódcy ruchu oporu z przyszłości - Johna Connora, którego poznaliśmy po raz pierwszy jako dziecko w filmie "Terminator 2: Dzień sądu".

Jak widać, życie nie oszczędzało bohaterki, która stała się jeszcze twardszą kobietą, niż miało to miejsce w "Terminatorze 2". W świecie zawładniętym przez SkyNet trzeba umieć sobie radzić i wygląda na to, że Sarah w nowym filmie będzie potrafiła zadbać o swoje sprawy.

Przeczytaj także

Postać Connor zadebiutowała w "Terminatorze" z 1984 roku. Bohaterka musiała stawić czoła morderczemu T-800. W 1991 roku Hamilton ponownie wcieliła się w Connor w sequelu. Tym razem była już przygotowana na spotkanie z maszynami z przyszłości i walczyła z innymi o życie jej nastoletniego syna i wszystkich ludzi na Ziemi.

Co prawda Hamilton wystąpiła gościnnie w filmie "Terminator: Ocalenie" z 2009 roku, ale był to zaledwie nieznaczący epizod. Ze zwiastuna wynika, że tym razem aktorka odegra większą rolę. To właśnie ona ocali życie nowej protagonistce, która z nieznanego powodu jest ściągana przez zabójcze maszyny.

"Terminator: Dark Fate" - kiedy premiera?

Za reżyserię filmu odpowiada Tim Miller, ale nad całością czuwa twórca dwóch oryginalnych części - James Cameron. Filmowcy zapowiedzieli, że nowy sequel zignoruje wydarzenia ukazane we wszystkich częściach, które ukazały się po "Terminatorze 2". W filmie nie zabraknie również Arnolda Schwarzeneggera, pojawi się też Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes oraz Diego Boneta. Produkcja trafi do kin 8 listopada 2019 roku.

Zobacz też: Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton na planie „Terminatora 6” odtworzyli zdjęcie sprzed 27 lat

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.