16.09.2019 11:59

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - dlaczego twórcy nie odmłodzili Arnolda Schwarzeneggera?

Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger powracają w nowej części "Terminatora", która ma być najbardziej zbliżona klimatem do pierwszych 2 części legendarnej serii.

Terminator: Dark Fate
foto: SplashNews.com/East News

Niedawno reżyser Tim Miller wypowiedział się na temat swojej nowej produkcji w wywiadzie z Men's Health. Artysta bardzo wyraźnie zauważył, że nigdy przez głowę by mu nie przeszło, aby w jakikolwiek sposób odmłodzić Arnolda Schwarzeneggera, który ponownie wcieli się w T-800. Wszystko dlatego, że według niego aktor obecnie wygląda nieco bardziej "królewsko" i wiek ciekawie zmienił jego urodę. 

Dlaczego w Terminatorze nie odmłodzono Schwarzeneggera?

Miller zdradził również, że bardzo lubi historie o starych bohaterach, którzy po raz ostatni pokazują swoją heroiczność:

"

Nie chciałem cyfrowego Arnolda, tego byłem ku*wa pewny. Przyjęliśmy z otwartymi ramionami fakt, że czasem trudno jest być heroicznym, gdy ma się określoną ilość lat. Uwielbiam to. Ci lekko zepsuci bohaterowie są znacznie ciekawsi od tych młodych, perfekcyjnych herosów. Na planie było wiele kobiet, które twierdziły, że Arnold wygląda teraz lepiej, niż kiedykolwiek. On już nie jest Misterem Olympią - wtedy był bóstwem. Teraz ma jednak coś ciekawszego - taką dorosłą, nieco "królewską" urodę. "

Zobacz także: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

W sieci pojawił się opis "Terminatora: Mrocznego przeznaczenia", który brzmi następująco:

"

Linda Hamilton (Sarah Connor) i Arnold Schwarzenegger (T-800) powracają do swych ikonicznych ról w filmie "Terminator: Mroczne przeznaczenie", który wyreżyserował Tim Miller ("Deadpool"), a wyprodukowali: wizjonerski twórca James Cameron oraz David Ellison. W "Terminatorze: Mrocznym przeznaczeniu", którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w filmie "Terminator 2: Dzień sądu" wystąpili także: Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna i Diego Boneta. "

Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Linda Hamilton, Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Zobacz także: Terminator i Joker pojawią się w Mortal Kombat 11

Tagi: News Terminator Arnold Schwarzenegger