"Terminator: Dark Fate" - zobaczcie nowe zdjęcie Arnolda Schwarzeneggera w kultowej roli

Kamil Kacperski
05.04.2019 13:36
Terminator|undefined Fot. kadr z filmu

IGN przedstawiło pierwsze oficjalne zdjęcia z nadchodzącego filmu o Terminatorze, w którym oprócz Schwarzeneggera pojawi się również Linda Hamilton (Sarah Connor). 

"Terminator: Dark Fate" będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń przedstawionych w pierwszych dwóch produkcjach z tej serii. Główną bohaterką znów będzie Sarah Connor (powracająca Linda Hamilton), a w filmie pojawi się też Arnold Schwarzenegger. Pierwsze materiały z produkcji zostaną pokazane w ramach festiwalu CinemaCon 2019, ale twórcy postanowili przygotować też coś dla fanów, którzy nie pojawią się na wydarzeniu.

Terminator: Dark Fate - zdjęcia głównych bohaterów

Na fotosach z filmu widzimy oczywiście wspomnianych Hamilton i Schwarzeneggera. Aktorka wygląda bardzo przekonująco jako starsza Sarah Connor, natomiast Terminator... zapuścił brodę. Kto by się spodziewał, że maszynom potrafią rosnąć włosy? Zobaczcie głównych bohaterów produkcji:

terminator-dark-fate-arnold-schwarzenegger-1165783 Fot. foto: materiały prasowe/IGN
terminator-dark-fate-linda-hamilton-1165784 Fot. foto: materiały prasowe/IGN

Na temat produkcji sporo rzeczy powiedział również reżyser "Terminatora: Dark Fate", czyli Tim Miller ("Deadpool"). Artysta przyznał, że dla niego najważniejsze jest stworzenie charakterystycznych i łatwych do polubienia postaci:

Co sprawia, że film jest dobry, to nasz stosunek do postaci, kiedy świat zaczyna eksplodować. Jestem pewien, że każdy reżyser filmów akcji powie wam to samo, ale naprawdę skupiam się na tym, w jaki sposób te postaci są ze sobą powiązane i jakie mają relacje. Do tego fakt, że Linda Hamilton powróciła w tym filmie sprawia, że od razu wprowadziła świeżość. To jest dla mnie najważniejsze. Oprócz tego wykonała naprawdę solidną pracę - oddała hołd własnej postaci, a jednocześnie zaktualizowała ją do obecnych czasów. 

Tak za to prezentują się pozostałe postaci, czyli Dani Ramos (Natalia Reyes), nieznany bohater (Diego Boneta), Grace (Mackenzie Davis) i nowy Terminator (Gabriel Luna):

Terminator: Dark Fate - data premiery

Twórcy na razie nie zdradzili za dużo szczegółów na temat fabuły filmu o Zabójczej Maszynie. Wiemy jedynie, że produkcja będzie kontynuacją wydarzeń z pierwszych dwóch odsłon serii, czyli "Terminatora" i produkcji "Terminator 2: Dzień sądu". Premiera "Terminatora: Dark Fate" odbędzie się w listopadzie 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.