29.10.2019 10:42

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Sarah Connor i T-800 kontra Rev-9 w nowym fragmencie filmu

Do sieci trafił nowy fragment filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Widzimy w nim walkę Sarh Connor i T-800 z nowym śmiertelnym zagrożeniem - Rev-9.

Terminator: Mroczne przeznaczenie
foto: Terminator: Mroczne przeznaczenie

Do premiery najnowszej części "Terminatora" zostało już tylko kilkanaście dni. Twórcy podgrzewają atmosferę, pokazując w sieci napakowany akcją fragment nadchodzącego filmu Tima Millera. Jak wygląda scena walki pomiędzy dawnymi bohaterami serii, a zupełnie nowym zagrożeniem ze strony Skynet?

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowy fragment filmu

Fani "Terminatora" nie mogą doczekać się najnowszej części z podtytułem "Mroczne przeznaczenie". Powodów oczekiwania jest kilka. Po pierwsze produkcja całkowicie zrywa ze wszystkimi sequelami, które ukazały się po premierze drugiej części. Po drugie, nad filmem czuwał James Cameron - twórca oryginalnej dylogii. Po trzecie powrócą ikony serii - Linda HamiltonArnold Schwarzenegger, którzy ponownie wcielą się w głównych bohaterów. 

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - pierwsze reakcje na nową odsłonę serii

Studio Paramount Pictures zaprezentowało przedsmak tego, co nas czeka. W sieci pojawił się fragment filmu, w którym Sarah Connor i T-800 łączą siły, by stawić czoła nowemu zagrożeniu - śmiertelnie niebezpiecznemu robotowi o numerze seryjnym Rev-9 (Gabriel Luna). Zarówno Hamilton, jak i Schwarzenegger udowodnili, że pomimo wieku nadal nadają się do ról twardzieli w kinie akcji. 

Fani wybuchów, spektakularnych pojedynków, pościgów i strzelanin będą mieli nie lada gratkę. Chociaż klip trwa jedynie 45 sekund, zawiera wszystkie wymienione wyżej elementy i przedstawia świetną formę aktorów, którzy byli gwiazdami oryginalnej serii. Nie oznacza to jednak, że w "Terminatorze 6" zabraknie nowych postaci. Oprócz Luny w filmie wystąpiły Mackenzie DavisNatalia Reyes, które wcieliły się w nowe protagonistki. 

Terminator: Mroczne przeznaczenie"
Terminator: Mroczne przeznaczenie"
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowe fragmenty filmu w spocie telewizyjnym

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - dlaczego twórcy nie odmłodzili Arnolda Schwarzeneggera?

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Tagi: News James Cameron Terminator Arnold Schwarzenegger Tim Miller