01.10.2019 13:17

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowe fragmenty filmu w spocie telewizyjnym

W sieci pojawił się koreański spot telewizyjny promujący film "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Widzimy w nim wiele niepublikowanych wcześniej fragmentów scen.

Terminator: Mroczne przeznaczenie"
foto: kadr z filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Fani kina akcji z lat 80. z niecierpliwością czekają na najnowszą cześć "Terminatora". Tym bardziej że szósta odsłona serii ma być bezpośrednim nawiązaniem do dwóch pierwszych filmów w reżyserii Jamesa Camerona. W sieci pojawił się materiał promocyjny wypełniony po brzegi fragmentami filmu, które do tej pory nie pojawiły się w żadnej zapowiedzi.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowy spot telewizyjny filmu

Film w reżyserii Tima Millera doczekał się koreańskiego spotu telewizyjnego. Chociaż materiał trwa zaledwie 30 sekund, upchnięto w nim bardzo dużo widowiskowych scen, w których dzieje się bardzo duża. Spora część fragmentów nie została do tej pory zaprezentowana w zwiastunach i teaserach, więc miłośnicy "Terminatora" na pewno będą zadowoleni.

Jak widać, widzowie podczas seansu raczej nie będą się nudzić. Szczególnie że głowni bohaterowie będą musieli stanąć oko w oko z nowym rodzajem morderczej maszyny, która łączy w sobie największe zalety poprzednich modeli. W antagonistę wcieli się Gabriel Luna. Po drugiej stronie barykady zobaczymy dobrze znane twarze - Sarah Connor (Linda Hamilton) oraz T-800 (Arnold Schwarzenegger). Dołączą do nich Mackenzie Davis oraz Natalia Reyes, które wcielą się w nowe bohaterki.

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton na nowych zdjęciach z filmu

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - dlaczego twórcy nie odmłodzili Arnolda Schwarzeneggera?

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Tagi: Zwiastuny Terminator Arnold Schwarzenegger