"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowe fragmenty filmu w spocie telewizyjnym

01.10.2019 13:17
"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowe fragmenty filmu w spocie telewizyjnym Fot. kadr z filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

W sieci pojawił się koreański spot telewizyjny promujący film "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Widzimy w nim wiele niepublikowanych wcześniej fragmentów scen.

Fani kina akcji z lat 80. z niecierpliwością czekają na najnowszą cześć "Terminatora". Tym bardziej że szósta odsłona serii ma być bezpośrednim nawiązaniem do dwóch pierwszych filmów w reżyserii Jamesa Camerona. W sieci pojawił się materiał promocyjny wypełniony po brzegi fragmentami filmu, które do tej pory nie pojawiły się w żadnej zapowiedzi.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowy spot telewizyjny filmu

Film w reżyserii Tima Millera doczekał się koreańskiego spotu telewizyjnego. Chociaż materiał trwa zaledwie 30 sekund, upchnięto w nim bardzo dużo widowiskowych scen, w których dzieje się bardzo duża. Spora część fragmentów nie została do tej pory zaprezentowana w zwiastunach i teaserach, więc miłośnicy "Terminatora" na pewno będą zadowoleni.

Jak widać, widzowie podczas seansu raczej nie będą się nudzić. Szczególnie że głowni bohaterowie będą musieli stanąć oko w oko z nowym rodzajem morderczej maszyny, która łączy w sobie największe zalety poprzednich modeli. W antagonistę wcieli się Gabriel Luna. Po drugiej stronie barykady zobaczymy dobrze znane twarze - Sarah Connor (Linda Hamilton) oraz T-800 (Arnold Schwarzenegger). Dołączą do nich Mackenzie Davis oraz Natalia Reyes, które wcielą się w nowe bohaterki.

Przeczytaj także

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Przeczytaj także

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.