"Terminator: Dark Fate": pierwszy trailer najnowszego filmu Tima Millera

23.05.2019 12:00
Terminator: Dark Fate|undefined Fot. : kadr z wideo

Tim Miller zdobył popularność dzięki wyreżyserowaniu "Deadpoola". Tym razem twórca zabrał się za "Terminatora". Prezentujemy wam pierwszy zwiastun głośnego hitu!

"Terminator: Dark Fate" to najnowszy film z serii "Terminator". Akcja pierwszej części filmu miała miejsce w 2029 roku, kiedy światem zaczęły rządzić roboty. Ludzie przygotowywali się do buntu. Jeden z robotów powrócił do Los Angeles i chciał uniemożliwić terminatorowi zamordowanie Sary Connor, matki lidera rewolucji. W najnowszej części główną bohaterką ponownie będzie Sarah Connor. Nie zabraknie także Arnolda Schwarzeneggera, który 21 maja 2019 roku opublikował na swoim profilu na Twitterze zapowiedź najnowszej części.

"Terminator: Dark Fate" - o czym opowiada film?

Reżyser uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że Linda Hamilton w filmie "odda hołd własnej postaci" i zaktualizuje Sarę Connor do obecnych czasów. Miło jest widzieć bohaterkę w tej roli po 28 latach. Zdjęcia do filmu kręcono w Budapeszcie, Madrycie, a także w Wielkiej Brytanii i Meksyku.

Przeczytaj także

Nadchodzące dzieło ma być kontynuacją filmu "Terminator 2: Dzień sądu", a jednym z producentów jest James Cameron. Jak prezentuje się zwiastun?

"Terminator: Dark Fate" - kiedy premiera?

Produkcja Tima Millera pojawi się w Polsce 8 listopada 2019 roku. Na świecie zadebiutuje już 23 października 2019 roku, czyli tydzień przed premierą w Polsce.

Zobacz także: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.