Thanos zabił połowę uczestników San Diego Comic Con 2018

Sergiusz Kurczuk
23.07.2018 15:46
Thanos zabił połowę uczestników San Diego Comic Con 2018 Fot. IGN/YouTube

Pstryknięcie palców Thanosa dotarło również na San Diego Comic Con 2018. Grupa cosplayerów rozpłynęła się w powietrzu. 

Podczas San Diego Comic Con 2018 po raz pierwszy od dekady nie odbył się panel poświęcony Marvel Studios. Twórcy „Avengers 4” nie chcą zdradzać fabuły finału walki z Thanosem. Z tego powodu fani Marvela musieli zadowolić się komiksami, figurkami i serialami o superbohaterach z Domu Pomysłów. Nie oznacza to jednak, że herosi znani z MCU nie pojawili się na konwencie. Tradycyjnie na imprezę wybrali się cosplayerzy. Serwis IGN postanowił poprosić ich o udział w zabawnym przedsięwzięciu. 

San Diego Comic Con 2018 - Thanos zabił połowę uczestników

Na kanale YouTube portalu pojawiło się wideo, składające hołd finałowi „Avengers: Infinity War”, a konkretnie momentowi eksterminacji połowy populacji wszechświata. W filmie Szalony Tytan zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności i za pomocą pstryknięcia palców wymazał miliardy istnień z rzeczywistości. Ta scena została już niejednokrotnie sparodiowana. Tym razem widzimy w niej cosplayerów przebranych za różne postacie, nie koniecznie z uniwersum Marvela. 

Jak widać, moc Thanosa jest nieograniczona. Z potęgą Rękawicy Nieskończoności nie miał nawet szans sam Kylo Ren. Nie zadziałała jedynie na Deadpoola. Którzy herosi wrócą do życia w „Avengers 4”? Dowiemy się dopiero w maju 2019 roku, kiedy film wejdzie do kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.