23.07.2018 15:46

Thanos zabił połowę uczestników San Diego Comic Con 2018

Pstryknięcie palców Thanosa dotarło również na San Diego Comic Con 2018. Grupa cosplayerów rozpłynęła się w powietrzu. 

Thanos zabił połowę uczestników San Diego Comic Con 2018
foto: IGN/YouTube

Podczas San Diego Comic Con 2018 po raz pierwszy od dekady nie odbył się panel poświęcony Marvel Studios. Twórcy „Avengers 4” nie chcą zdradzać fabuły finału walki z Thanosem. Z tego powodu fani Marvela musieli zadowolić się komiksami, figurkami i serialami o superbohaterach z Domu Pomysłów. Nie oznacza to jednak, że herosi znani z MCU nie pojawili się na konwencie. Tradycyjnie na imprezę wybrali się cosplayerzy. Serwis IGN postanowił poprosić ich o udział w zabawnym przedsięwzięciu. 

San Diego Comic Con 2018 - Thanos zabił połowę uczestników

Na kanale YouTube portalu pojawiło się wideo, składające hołd finałowi „Avengers: Infinity War”, a konkretnie momentowi eksterminacji połowy populacji wszechświata. W filmie Szalony Tytan zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności i za pomocą pstryknięcia palców wymazał miliardy istnień z rzeczywistości. Ta scena została już niejednokrotnie sparodiowana. Tym razem widzimy w niej cosplayerów przebranych za różne postacie, nie koniecznie z uniwersum Marvela. 

Jak widać, moc Thanosa jest nieograniczona. Z potęgą Rękawicy Nieskończoności nie miał nawet szans sam Kylo Ren. Nie zadziałała jedynie na Deadpoola. Którzy herosi wrócą do życia w „Avengers 4”? Dowiemy się dopiero w maju 2019 roku, kiedy film wejdzie do kin. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Avengers Marvel Avengers: Infinity War Thanos