"The Batman": Rihanna jako Poison Ivy w nowym filmie DC?

17.09.2019 14:35
"The Batman": Rihanna jako Poison Ivy w nowym filmie DC? Fot. Steven Ferdman/Getty AFP/East News

Film "The Batman" jest owiany tajemnicą. Ostatnio pojawiły się plotki, że do obsady dołączyła Rihanna, która wcieli się w Posion Ivy. Piosenkarka skomentowała te doniesienia.

Na nową solową produkcję o Batmanie czekają nie tylko wierni fani przygód Mrocznego Rycerza, ale również osoby spoza tej grupy. Wszystko za sprawą obsadzenia w tytułowej roli Roberta Pattinsona, przez wielu kojarzonego dotychczas z postacią Edwarda z serii "Zmierzch". Okazuje się, że to nie jedyny nietypowy angaż. Przynajmniej według plotek, mówiących o tym, że w jedną z postaci ma się wcielić Rihanna.

"The Batman" - Rihanna jako Poison Ivy?

Przedłużająca się produkcja filmu o obrońcy Gotham w reżyserii Matta Reevesa, nie ma łatwo. Początkowo film miał reżyserować Ben Affleck, który wówczas był obsadzony również w tytułowej roli. Aktor zrezygnował jednak z wcielania się w zamaskowanego herosa i przez długi czas zastanawiano się, kto go zastąpi. Decyzja w końcu zapadła i maskę przywdzieje Pattinson, co nie wszystkich fanów Batmana wprawiło w dobry nastrój.

Przeczytaj także

Na razie nie zdradzono fabuły filmu, ale według informacji napływających z różnych stron, pojawi się w nim kilka czarnych charakterów. Według spekulacji jednym z nich będzie Poison Ivy, w którą wcieli się piosenkarka Rihanna. Wszystko dlatego, że gwiazda zamieściła na Instagramie post, w którym nawiązała do świata DC.

Bat-Mobile, ale z klasą.

Fani uznali, że Rihanna w ten sposób zapowiedziała swój udział w "The Batman". W końcu postanowiono rozwiać wszelkie wątpliwości. Piosenkarka została proszona o komentarz dotyczący ewentualnego angażu do filmu o superbohaterze w rozmowie z Entertainment Tonight.

Nie, to nie ma nic wspólnego z Poison Ivy. Ten post ma dużo wspólnego z Batmanem, ponieważ mam kilka obsesji. Szczerze, mam wielką obsesję na punkcie Poison Ivy. I tak, ufarbowałam włosy z powodu Umy Thurman w oryginalnym "Batmanie".

Rihannie chodziło oczywiście o kreację Umy Thurman w filmie "Batman i Robin" z 1997 roku.

Cóż, wygląda na to, że ekscytacja fanów była przedwczesna. Nie wyklucza to jednak udziału Rihanny w filmie Reevesa. Piosenkarka zagrała już w kilku filmach. Najsłynniejsze z nich to "Battleship: Bitwa o Ziemię", "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" czy ostatnio "Ocean's 8".

Przeczytaj także

"The Batman" - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono szczegółów dotyczących produkcji. Wiadomo, że w głównej roli wystąpi Pattinson, film opowie o młodości herosa oraz, kiedy "The Batman" trafi na ekrany kin. Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku, więc fani Mrocznego Rycerza muszą uzbroić się w cierpliwość. Miłośnicy DC mogą jednak zapomnieć na chwilę o oczekiwaniach, ponieważ już 4 października 2019 roku zobaczymy "Jokera".

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Nicki Minaj zagra Catwoman w filmie "The Batman"? Raperka chętnie wystąpi w tej roli

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.