"The Batman": Rihanna jako Poison Ivy w nowym filmie DC?

17.09.2019 14:35
"The Batman": Rihanna jako Poison Ivy w nowym filmie DC? Fot. Steven Ferdman/Getty AFP/East News

Film "The Batman" jest owiany tajemnicą. Ostatnio pojawiły się plotki, że do obsady dołączyła Rihanna, która wcieli się w Posion Ivy. Piosenkarka skomentowała te doniesienia.

Na nową solową produkcję o Batmanie czekają nie tylko wierni fani przygód Mrocznego Rycerza, ale również osoby spoza tej grupy. Wszystko za sprawą obsadzenia w tytułowej roli Roberta Pattinsona, przez wielu kojarzonego dotychczas z postacią Edwarda z serii "Zmierzch". Okazuje się, że to nie jedyny nietypowy angaż. Przynajmniej według plotek, mówiących o tym, że w jedną z postaci ma się wcielić Rihanna.

"The Batman" - Rihanna jako Poison Ivy?

Przedłużająca się produkcja filmu o obrońcy Gotham w reżyserii Matta Reevesa, nie ma łatwo. Początkowo film miał reżyserować Ben Affleck, który wówczas był obsadzony również w tytułowej roli. Aktor zrezygnował jednak z wcielania się w zamaskowanego herosa i przez długi czas zastanawiano się, kto go zastąpi. Decyzja w końcu zapadła i maskę przywdzieje Pattinson, co nie wszystkich fanów Batmana wprawiło w dobry nastrój.

Przeczytaj także

Na razie nie zdradzono fabuły filmu, ale według informacji napływających z różnych stron, pojawi się w nim kilka czarnych charakterów. Według spekulacji jednym z nich będzie Poison Ivy, w którą wcieli się piosenkarka Rihanna. Wszystko dlatego, że gwiazda zamieściła na Instagramie post, w którym nawiązała do świata DC.

Bat-Mobile, ale z klasą.

Fani uznali, że Rihanna w ten sposób zapowiedziała swój udział w "The Batman". W końcu postanowiono rozwiać wszelkie wątpliwości. Piosenkarka została proszona o komentarz dotyczący ewentualnego angażu do filmu o superbohaterze w rozmowie z Entertainment Tonight.

Nie, to nie ma nic wspólnego z Poison Ivy. Ten post ma dużo wspólnego z Batmanem, ponieważ mam kilka obsesji. Szczerze, mam wielką obsesję na punkcie Poison Ivy. I tak, ufarbowałam włosy z powodu Umy Thurman w oryginalnym "Batmanie".

Rihannie chodziło oczywiście o kreację Umy Thurman w filmie "Batman i Robin" z 1997 roku.

Cóż, wygląda na to, że ekscytacja fanów była przedwczesna. Nie wyklucza to jednak udziału Rihanny w filmie Reevesa. Piosenkarka zagrała już w kilku filmach. Najsłynniejsze z nich to "Battleship: Bitwa o Ziemię", "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" czy ostatnio "Ocean's 8".

Przeczytaj także

"The Batman" - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono szczegółów dotyczących produkcji. Wiadomo, że w głównej roli wystąpi Pattinson, film opowie o młodości herosa oraz, kiedy "The Batman" trafi na ekrany kin. Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku, więc fani Mrocznego Rycerza muszą uzbroić się w cierpliwość. Miłośnicy DC mogą jednak zapomnieć na chwilę o oczekiwaniach, ponieważ już 4 października 2019 roku zobaczymy "Jokera".

Przeczytaj także

Zobacz też: Nicki Minaj zagra Catwoman w filmie "The Batman"? Raperka chętnie wystąpi w tej roli

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.