16.09.2019 13:34

"The Batman" - Rihanna wystąpi w filmie? Wokalistka skomentowała plotki

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia o tym, że znanej wokalistce podobno zaproponowano rolę w filmie o Batmanie w reżyserii Matta Reevesa. Rihanna odniosła się do tych plotek.

Rihanna
foto: Steven Ferdman/Getty AFP/East News

Wszystkie plotki zaczęły się przez to, że wokalistka udostępniła na swoim Instagramie wideo, którego podpis nawiązywał do "Mrocznego rycerza". Niestety, na razie nikt z DC Comics nie zadzwonił do Rihanny, ani jej agentów. Przyznała jednak, że otrzymanie roli Poison Ivy jest jednym z jej marzeń.

Rihanna zagra Poison Ivy w The Batman?

W komentarzach pod postem możemy znaleźć odpowiedzi wokalistki do niektórych komentarzy, w których Rihanna wyjaśniła, że wideo nawiązuje do Batmana, ponieważ uwielbia postać z komiksów DC:

"

Nie, to nie ma nic wspólnego z Poison Ivy. Ma dużo wspólnego z Batmanem, bo mam dwie różne obsesję. Ale większą na punkcie Poison Ivy. I tak, pofarbowałam sobie włosy na czerwono przez Umę Thurman w "Batmanie i Robinie". "

Christian Bale
Christian Bale
Przeczytaj także Christian Bale o Robercie Pattinsonie: "To dobry wybór na Batmana"

A tu znajdziecie wspomniane wideo z Instagrama, na którym wokalistka porównuje swojego buta do Batmobilu:

Wokalistka potwierdziła jednak, że chciałaby zagrać Poison Ivy w nadchodzącym filmie o Batmanie:

"

Wiecie co? Jeszcze do mnie nie zadzwonili. Ale jeśli by mi zaproponowali, to z wielką chęcią chciałabym spróbować, bo Poison Ivy jest jedną z moją obsesji w życiu. Raz przebrałam się za nią na Halloween, serio! "

Poison Ivy nie pojawiała się do tej pory wśród złoczyńców, którzy wymieniani są jako prawdopodobni w "The Batman", ale kto wie. Może twórcy skorzystają z propozycji Rihanny, która chętnie wystąpiłaby w filmie o Mrocznym Rycerzu. Wiemy, że produkcja Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem zadebiutuje w kinach już 24 czerwca 2021 roku.

Zobacz także: Sztuczna inteligencja napisała scenariusz do filmu o Batmanie. Jest genialny!

Tagi: News Batman Robert Pattinson DC Comics