"The Batman" i "Suicide Squad" Jamesa Gunna w pierwszych zapowiedziach. Wyglądają wybornie!

23.08.2020 10:43
"The Batman" i "Suicide Squad" Jamesa Gunna w pierwszych zapowiedziach. Wyglądają wybornie! Fot. Matt Reeves/Ferrari Press/East News

Podczas DC FanDome zaprezentowano masę materiałów z nadchodzących filmów uniwersum. Jak prezentują się "The Batman" i nowa wersja "Suicide Squad"?

Event DC FanDome to prawdziwe święto dla fanów tego uniwersum. Podczas tegorocznego wydarzenia ujawniono informacje o najnowszych produkcjach, a także zaprezentowano zapowiedzi najbardziej wyczekiwanych filmów. Ciekawi, jak prezentuje się Robert Pattinson w roli Mrocznego Rycerza?

"The Batman" - pierwszy zwiastun filmu z Robertem Pattinsonem

Podczas DC FanDome potwierdzono oficjalnie to, o czym mówiło się od dawna - "The Batman" Matta Reevesa nie jest częścią filmowego uniwersum DCEU. Film rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości i ma być pełnokrwistym kryminałem, co skutecznie zapowiada pierwszy zwiastun. 2-minutowy materiał obiecuje mroczny, surowy klimat i doprawdy świetne wcielenie Mrocznego Rycerza.

Dowiedzieliśmy się również, że Batmana w wykonaniu Roberta Pattinsona poznamy już po roku jego działalności w Gotham City. Zapowiedziano też serial od HBO Max, którego akcja rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z filmu. U boku Pattinsona na ekranie zobaczymy Zoë Kravitz, Paula Dano, Jeffreya Wrighta, Johna Turturroa, Petera Sarsgaarda, Jayme Lawson oraz Andy'ego Serkisa. Premiera filmu zaplanowana została na 1 października 2021 roku.

Przeczytaj także

"Suicide Squad" - pierwsza zapowiedź filmu Jamesa Gunna

"The Batman" nie jest jedynym filmem, na który fani DC czekają z wypiekami na twarzy. W 2021 roku ukaże się bowiem nowa, odświeżona wersja "Legionu samobójców" od twórcy "Strażników galaktyki". James Gunn zaprezentował fanom dwa materiały promujące film - nagranie zza kulis, gdzie wraz z obsadą omawiają pracę nad filmem oraz iście komiksowe intro prezentujące głównych bohaterów

W obsadzie znaleźli się: Margot Robbie jako Harley QuinnJai Courtney jako Kapitan Boomerang, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Idris Elba jako Deadshot, Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, a także Flula Borg, Jennifer Holland, John Cena, Storm Reid, Joaquín Cosío, Juan Diego Botto, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz oraz Taika Waititi i Michael Rooker. "Suicide Squad" od Jamesa Gunna ukaże się w sierpniu 2021 roku.

 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.