28.11.2019 13:30

"The Batman" - jak Zoë Kravitz będzie wyglądała jako Catwoman?

Zoë Kravitz wystąpi jako Catwoman w filmie Matta Reevesa "The Batman". Jak będzie wyglądać nowa Selina Kyle?

Zoë Kravitz
foto: Invision/Invision/East News

Na nową wersję przygód Batmana czekają fani na całym świecie. Pierwszym nazwiskiem w obsadzie filmu Matta Reevesa był Robert Pattinson, który dostał angaż do tytułowej roli. Wkrótce pojawili się kolejni aktorzy zaangażowani w produkcję. Jedną z nich jest Zoë Kravitz, która zagra utalentowaną złodziejkę o pseudonimie Catwoman. Jak będzie prezentowała się jej postać?

"The Batman" - Zoë Kravitz jako Catwoman

Na Instagramie Kravitz pojawiło się nowe zdjęcie. Dla laików być może nic nie mówi, bo gwiazda pokazała nową fryzurę. Jednak fani komiksów DC są w siódmym niebie, bo krótkie włosy aktorki oznaczają, że filmowa Selina Kyle będzie prezentować się tak samo, jak w najnowszych przygodach papierowego Mrocznego Rycerza.

Kravitz dołączyła do obsady w październiku 2019 roku. Nad wyborem twórców "The Batman" rozpływały się takie gwiazdy jak filmowy Aquaman, czyli Jason Momoa, który jest ojcem chrzestnym aktorki oraz dwie artystki odgrywające wcześniej rolę Catwoman - Michelle Pfeiffer i Halle Berry. Na razie przedstawiciele Warner Bros. milczą na temat fabuły nadchodzącej produkcji. Wiadomo jedynie, że zobaczymy przygody młodego Batmana, który będzie musiał stawić czoła kilku wrogom. Oprócz Catwoman spotka się na pewno z Pingwinem, Riddlerem i gangsterem Carminem Falcone.

Foto: Collection Christophel/ East News
Foto: Collection Christophel/ East News
Przeczytaj także "Batman" z Robertem Pattinsonem to dopiero początek. Czeka nas seria spin-offów?

"The Batman" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu będzie Matt Reeves, Oprócz Pattinsona i Kravitz w produkcji wystąpią między innymi Andy Serkis, Colin Farrell, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro i Jayme Lawson. Premiera produkcji została zaplanowana na 25 lipca 2021 roku. Nowa fryzura Zoë Kravitz może oznaczać, że niebawem ruszą zdjęcia do "The Batman".

Foto: JRP / WENN/agefotostock/East News
Foto: JRP / WENN/agefotostock/East News
Przeczytaj także Andy Serkis oficjalnie w obsadzie "Batmana". W kogo się wcieli?

Zobacz też: "The Batman": Colin Farrell zagra Pingwina?

Tagi: News Batman Robert Pattinson Catwoman