"The Batman" - zdjęcia z planu pokazują pełen strój Mrocznego Rycerza Roberta Pattinsona [FOTO]
22.02.2020 11:52
"The Batman" - zdjęcia z planu pokazują pełen strój Mrocznego Rycerza Roberta Pattinsona [FOTO] Fot. Matt Reeves/Ferrari Press/East News

W połowie lutego 2020 roku reżyser Matt Reeves zaprezentował widzom Roberta Pattinsona w pełnej zbroi na klimatycznym zakulisowym wideo z planu filmu "The Batman". Teraz możemy go zobaczyć w świetle dziennym.

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do bardzo oczekiwanego filmu "The Batman" w reżyserii Matta Reevesa. Z tej okazji, w sieci pojawiły się zdjęcia z planu, które prezentowały nam Collina Farrella w roli Oswalda Cobblepota/Pingwina, a także Bruce'a Wayne'a osaczonego i pobitego przez grupkę chuliganów w przebraniach przypominających mieszankę klaunów i deathmetalowców. Teraz możemy zaś zobaczyć kaskadera w pełnym rynsztunku Batmana.

Nowe zdjęcia z planu Batmana

Mroczny Rycerz na zdjęciach jest w niemalże pełnym kostiumie (oprócz peleryny) i co ciekawe, porusza się na motocyklu. W nowych materiałach widzimy również wideo, na którym Batman spada z motocyklu po gwałtownym hamowaniu. Trudno jednak określić, czy był to zamierzony zabieg, czy jedynie wypadek przy pracy. My stawiamy na wypadek. Zresztą oceńcie sami:

Przeczytaj także

Według informacji od osób związanych z produkcją, niedługo na ulicach pojawi się również Batmobil. Pojazd został już przewieziony na plan za pomocą lawety, ale na razie nie ruszyły jeszcze zdjęcia z użyciem maszyny. Zapewne pierwsze zdjęcia i nagrania pojawią się w sieci w ciągu kilku najbliższych dni.

Wciąż nie znamy szczegółów fabuły "The Batman". Reżyser i scenarzysta Matt Reeves zapowiadał, że ten film ma się skupić bardziej na detektywistycznej stronie Mrocznego Rycerza. W filmie pojawią się tacy złoczyńcy, jak wspomniany Pingwin, Człowiek-Zagadka oraz Catwoman, a sama akcja ma się rozgrywać podczas 2. roku działalności Batmana.

Twórcy przygotowali również obsadę pełną gwiazd - oprócz Roberta Pattinsona i Farrella, w filmie pojawią się również m.in. Zoe Kravitz, Andy Serkis, Paul Dano, Jeffrey Wright, czy John Turturro. Premiera "The Batman" ma się odbyć w czerwcu 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "The Batman": Robert Pattinson jest gotowy na poprowadzenie postaci w zupełnie nowym kierunku

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.