15.10.2019 08:48

"The Batman" - wiemy, kto zagra Catwoman w filmie z Robertem Pattinsonem

W sieci pojawiły się informacje na temat kolejnej gwiazdy, która dołączyła do produkcji Matta Reevesa. Kto dołączy do Roberta Pattinsona w nadchodzącym filmie "The Batman"? 

Batman
foto: kadr z filmu "Batman Returns"/Warner Bros.

Film "The Batman" właśnie zdobył kolejną gwiazdę. Jak potwierdził reżyser Matt Reeves, w roli Catwoman wystąpi Zoe Kravitz, którą widzowie mogą kojarzyć z "Magicznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda", "Mad Maxa: Fury Road", czy "Wielkich kłamstewek". Informacja krążyła przez kilka godzin po portalach rozrywkowych, aż w końcu sam reżyser zabrał głos na Twitterze, gdzie oficjalnie potwierdził nowe doniesienia.

Batman - Zoe Kravitz zagra Catwoman

Reeves udostępnił gif z Kravitz w roli głównej. Aktorka mówi w nim "Hello", co możemy chyba uznać za stuprocentowe potwierdzenie jej udziału w "The Batman". Nie jest to pierwszy raz, gdy reżyser potwierdził obsadzenie roli za pomocą gifów - w końcu podobnie postąpił, gdy potwierdził, że to Robert Pattinson będzie nowym Batmanem.

Robert Pattinson
Robert Pattinson
Przeczytaj także Robert Pattinson nie rozumie, dlaczego został Batmanem

Warto zauważyć, że dla Zoe Kravitz będzie to również powrót do roli - aktorka wcieliła się bowiem gościnnie w Catwoman w filmie "LEGO Batman". Pojawia się dosłownie na kilka sekund, będąc jednym z wielu celebryckich cameo obecnych w produkcji o nietoperzu z klocków. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego filmu, to serdecznie polecamy - jest to bowiem po prostu świetna produkcja o Batmanie:

Film "The Batman" zostanie napisany i wyreżyserowany przez Matta Reevesa, który pracował wcześniej nad m.in. "Wojną o planetę małp" i "Cloverfield". W obsadzie oprócz Kravitz i Pattinsona zobaczymy najprawdopodobniej Jeffreya Wrighta z "Westworld" w roli komisarza Gordona, a także Jonah Hilla w roli złoczyńcy. Niestety, nie wiemy w kogo z galerii wrogów Batmana wcieli się aktor. Premiera filmu jest planowana na czerwiec 2021 roku.

Zobacz także: Sztuczna inteligencja napisała scenariusz do filmu o Batmanie. Jest genialny!

Tagi: News Batman Robert Pattinson