07.01.2020 09:22

"The Batman" - zobaczcie Roberta Pattinsona i Colina Farrella na zdjęciach z planu

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu "The Batman", na których możemy pierwszy raz zobaczyć Roberta Pattinsona w roli młodego Batmana/Bruce'a Wayne'a. Reżyser Matt Reeves potwierdził również kolejną gwiazdę filmu.

Robert Pattinson
foto: Invision/Invision/East News

Rozpoczęły się zdjęcia do wyczekiwanego "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Ekipa filmowa pracuje obecnie w Londynie na lokacjach, więc czujni paparazzi i przechodnie postanowili zrobić kilka zdjęć  z planu. Te trafiły do sieci i dzięki nim możemy po raz pierwszy zobaczyć Roberta Pattinsona w roli Bruce'a Wayne'a. Niestety, na razie nie pojawił się w stroju Batmana. 

Batman - pierwsze zdjęcia z planu filmu z Robert Pattinsonem

Nie mniej, Pattinson niewątpliwie wygląda elegancko i szykownie na motorze w środku Londynu. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z "The Batman":

Robert Pattinson
Robert Pattinson
Przeczytaj także Robert Pattinson o Batmanie: "jak nie wyjdzie, to zawsze zostaje mi porno"

Na kolejnych zdjęciach widzimy natomiast... Pingwina, a właściwie Colina Farrella w siwej peruce, z parasolem w rękach. Wiadomość o obsadzeniu aktora w roli legendarnego przeciwnika Batmana została potwierdzona na Twitterze przez reżysera filmu, Matta Reevesa. Zdjęcia z planu "Batmana" nie są zbyt wysokiej jakości, nie mniej warto się z nimi zapoznać:

Niestety, na razie nie poznaliśmy szczegółów fabuły filmu "The Batman". Wiemy natomiast, że obsada produkcji jest naprawdę imponująca. Oprócz Pattinsona i Farrella w filmie zobaczymy też: Zoe Kravitz, Andy'ego Serkisa, Paul Dano, John Turturro, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard. Produkcja ma zadebiutować w lipcu 2021 roku.

Zobacz także: Oficjalny trailer "The Gentlemen" już w sieci. Matthew McConaughey w nowym filmie Guya Ritchiego

Tagi: News Batman Robert Pattinson Colin Farrell