"The Jesus Rolls" z pierwszym zwiastunem. John Turturro powraca w spin-offie "Big Lebowskiego"

31.01.2020 11:41
"The Jesus Rolls" z pierwszym zwiastunem. John Turturro powraca w spin-offie "Big Lebowskiego" Fot. materiały prasowe

W sieci ukazała się zapowiedź długo wyczekiwanego spin-offu "Big Lebowskiego". Jak prezentuje się teaser "The Jesus Rolls"?

"Big Lebowski" to popularny film braci Coen, który zadebiutował 22 lata temu. Śledziliśmy w nim losy Jeffreya Lebowskiego - bezrobotnego hipisa, którego największą pasją była gra w kręgle ze swoimi kumplami. Jego największym rywalem był Jesus, grany przez Johna Turturro. To właśnie on będzie głównym bohaterem długo wyczekiwanego spin-offu. "The Jesus Rolls" doczekał się właśnie pierwszego teasera.

"The Jesus Rolls" - zwiastun spin-offu "Big Lebowskiego"

Zapowiedź filmu "The Jesus Rolls" prezentuje się następująco:

John Turturro nie tylko powróci w roli Jesusa Quintany, pełni również funkcję reżysera i scenarzysty. Zapowiedź głównego bohatera w swoim środowisku naturalnym - torze do kręgli. W filmie będziemy świadkami tego jak Jesus, zaledwie kilka godzin po opuszczeniu więziennych murów, brata się z innymi odmieńcami - Peteyem i Marie. Wspólnie rozpoczynają istną eskapadę zbrodni i romansu. Choć "The Jesus Rolls" funkcjonuje w tym samym uniwersum, co "Big Lebowski", w dużej merze opiera się na filmie Bertranda Bliera - "Going Places" z 1974 roku. Zatem, dzieło Johna Turturro jest nie tylko spin-offem komediowego klasyka, ale także niejako remakiem francuskiej komedii z lat 70.

Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe
Przeczytaj także

W boku Turturro, na ekranie pojawią się między innymi: Bobby Cannavale, Susan Sarandon, Jon Hamm, Audrey Tautou, Pete Davidson oraz Christopher Walken. Premiera odbędzie się w 2020 roku.

Zobacz też: "Nędznicy" - zobacz polski zwiastun konkurenta "Bożego ciała" w walce o Oscara 2020

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.