13.01.2020 11:16

Jak wyglądałby Baby Yoda, gdyby był pokryty ludzką skórą? Okazuje się, że nie najgorzej!

Zachwyt nad Baby Yodą powoli zanika, ale internauci tak szybko nie odpuszczą. W sieci powstała wizualizacja, przedstawiająca, jak malec wyglądałby jako człowiek.

"The Mandalorian"
foto: kadr z serialu "The Mandalorian"

Chociaż pierwszy sezon serialu "The Mandalorian" dobiegł końca, Baby Yoda nadal jest na tapecie fanów "Star Wars". I nie tylko, bo mały pobratymiec mistrza Yody robi również furorę wśród osób, które nie oglądały produkcji Disney+. Wszystko dzięki memom z Dzieciakiem w roli głównej. Do portfolio internetowych twórców dołączyła właśnie nowa grafika, przedstawiająca Baby Yodę powleczonego ludzką skórą.

"The Mandalorian" - Baby Yoda jako człowiek

Na początku stycznia 2020 roku świat obiegła grafika przedstawiająca Yodę w ludzkiej skórze. Niestety Jedi upodobniony do człowieka nie prezentował się zbyt przyjemnie.

Gwiezdne Wojny – Imperium kontratakuje
Gwiezdne Wojny – Imperium kontratakuje
Przeczytaj także Jak wyglądałby Yoda, gdyby był pokryty ludzką skórą? Podpowiadamy: ohydnie!

Mimo że Yoda jako człowiek do zbyt urodziwych nie należy, internetowy artysta Steven Paugh postanowił przeprowadzić podobny eksperyment, tym razem biorąc na warsztat Baby Yodę.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Twórca "The Mandalorian" wyjaśnił, dlaczego wszyscy kochają Baby Yodę. Według niego wcale nie chodzi o wygląd

Okazuje się, że maluszek z serialu "The Mandalorian" jest uroczy nawet bez zielonkawej gadziej skóry. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że w ludzkiej skórze wygląda jeszcze bardziej uroczo.

"

Uważam, że nazywanie go "Yodą w ludzkiej skórze" ogranicza limit tonów, którymi możemy cieszyć się jako ludzie, ale mimo to prześladował mnie viralowy obraz Baby Yody, jako biologicznego brata moich dzieci.

Okazało się, że wygląda po prostu jak Zgredek z "Harry'ego Pottera". "

Bez urazy, ale Zgredek z "Harry'ego Pottera" nie umywa się do Baby Yody. Nawet tej wersji malca ze zmodyfikowanym kolorem skóry.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także "The Mandalorian": czy Baby Yoda jest spokrewniony z mistrzem Yodą? Jon Favreau wyjaśnia

"The Mandalorian" sezon 2 - kiedy premiera?

Chociaż emisja pierwszego sezonu serialu dobiegła już końca, obecnie trwają zdjęcia do kontynuacji, która za jakiś czas zadebiutuje na platformie Disney+. Jon Favreau potwierdził, że premiera nowych przygód Mando odbędzie się jesienią 2020 roku. W drugim sezonie mają pojawić się bohaterowie znani z kinowych produkcji osadzonych w uniwersum "Star Wars". 

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także "The Mandalorian" - w 2. sezonie pojawią się postaci znane z filmów "Star Wars"

Zobacz też: Psycholog ewolucyjny zbadał fenomen Baby Yody. Dlaczego tak go kochamy?

Tagi: News Star Wars The Mandalorian