"The Mandalorian" - pojawiły się reakcje na serial. Kolejny hit ze świata Star Wars?
Kamil Kacperski
21.10.2019 10:33
"The Mandalorian" - pojawiły się reakcje na serial. Kolejny hit ze świata Star Wars? Fot. materiały prasowe/Disney

Niektórzy dziennikarze z zachodu mieli już okazję zobaczyć pierwszy aktorski serial ze świata "Gwiezdnych wojen". Zobaczcie pierwsze reakcje na "The Mandaloriana".

Lucasfilm przygotował specjalny pokaz prasowy "The Mandaloriana" w Los Angeles, a dziennikarze mieli okazję zobaczyć tam aż... 27 minut pierwszego odcinka serialu ze świata Star Wars. Dlaczego akurat tyle? To tylko włodarze Disneya raczą wiedzieć. My jednak możemy się dzięki temu dowiedzieć, czy przynajmniej połowa pierwszego odcinka jest warta obejrzenia. 

The Mandalorian - pierwsze reakcje na serial

Po pierwszych reakcjach na "The Mandaloriana" możemy wywnioskować, że serial będzie definitywnym hitem. Niektóre słowa są oczywiście sporą hiperbolą, zwłaszcza, że dziennikarze widzieli zaledwie 27 minut pierwszego odcinka. Nie mniej, wygląda na to, że fani "Gwiezdnych wojen" będą bardzo zadowoleni z "The Mandaloriana" z Pedro Pascalem w roli głównej.

Przeczytaj także

Warto zaznaczyć, że niektóre sceny zostały jeszcze specjalnie wycięte, aby uniknąć wycieku szczegółów fabularnych. Niektóre tweety sugerują, że w serialu będzie "sporo niespodzianek". Oto niektóre reakcje na "The Mandaloriana":

Disney jest tak pewny sukcesu produkcji, że już teraz zamówił 2. sezon "The Mandaloriana", którego reżyserami będą m.in. Carl Weathers i twórca serialu (oraz reżyser "Króla Lwa" i "Iron Mana"), Jon Favreau.

Oprócz Pedro Pascala, w serialu "The Mandalorian" wystąpią między innymi Gina Carano, Carl Weathers, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Omid Abtahi, Werner Herzog i Nick Nolte. Serial zadebiutuje 12 listopada 2019 roku na platformie Disney+. Data pojawienia się serwisu w Polsce pozostaje nieznana.

Zobacz także: Pedro Pascal myślał, że ma grać Bobę Fetta w serialu "The Mandalorian"

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.