"The New Mutants": główne bohaterki będą lesbijkami?

Kamil Kacperski
15.03.2019 10:17
"The New Mutants": główne bohaterki będą lesbijkami? Fot. kadr z filmu

Takie informacje podał portal Comic Book Movie, który powołuje się na źródła blisko związane z filmem Josha Boone'a. Czy postać Maisie Williams należy do środowiska LGBTQ?

Kazus "The New Mutants" jest naprawdę ciekawy - film miał zadebiutować w kwietniu 2018 roku. Jednak przejęcie 21st Century Fox przez Disneya spowodowało, że twórcy przełożyli premierę produkcji na sierpień 2019 roku, czyli prawie półtora roku później. Mówi się nawet o tym, że "The New Mutants" mają zadebiutować na platformie Hulu albo Disney+, która ma ruszyć już pod koniec 2019 roku.

The New Mutants - bohaterki będą lesbijkami?

Opóźnienie miało być również spowodowane chęcią zmiany charakteru niektórych osób i wprowadzenie zmian do fabuły oraz klimatu "The New Mutants". Jak donosi portal Comic Book Movies, wśród zmian wprowadzonych w nadchodzącym filmie o mutantach znalazł się również wątek romantyczny, w którym udział wezmą główne bohaterki, czyli Wolfsbane (Maisie Williams) i Dani Moonstar (Blu Hunt).

Przeczytaj także

Byłaby to duża zmiana w stosunku do komiksów, w których wątku LGBTQ nie odnajdziemy. Taki obrót sprawy na pewno spotkałby się z pozytywnymi słowami mniejszości seksualnych, a także tak zwanych Social Justice Warriors. Na razie jednak jest to kompletnie niepotwierdzona informacja, więc nie należy jej traktować poważnie. Może się w końcu okazać, że ktoś po prostu sobie to wymyślił.

The New Mutants - kiedy premiera?

Wszystkiego dowiemy się, gdy film trafi do kin. Premiera "The New Mutants" ma się odbyć 2 sierpnia 2019 roku, ale patrząc na historię produkcji, raczej nie możemy być pewni tego, że data nie ulegnie zmianie. W filmie pojawią się: Maisie Williams wcieli się w rolę Rahne Sinclair znanej jako Wolfsbane, Anya Taylor-Joy wystąpi jako Magic, czyli Illyana Rasputin, Charlie Heaton będzie Samem Guthriem aka Cannonball, Henry Zaga zagra Roberto da Costę o pseudonimie Sunspot, zaś Blu Hunt wcieli się w Danielle Moonstar znaną jako Mirage. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.