09.05.2016 08:09

„The Predator” wejdzie na plan w 2016

Na wypadek, gdybyście się martwili o los filmu „The Predator”, to możecie być spokojni. Projekt wkrótce wejdzie w fazę produkcji.

„The Predator” wejdzie na plan w 2016
foto: kadr z filmu

Scenariusz obrazu został napisany przez Freda Dekkera i Shane'a Blacka, który jest też reżyserem dzieła. Całość ma być zupełnie nową historią, nie zaś remakiem filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem z 1987 roku. „The Predator” trafi do kin w marcu 2018, zaś plan zdjęciowy ma ruszyć jeszcze w 2016 roku, dokładniej w październiku.

O swoim nowym projekcie opowiedział reżyser obiecując spektakularne widowisko:

"

Film będzie czymś większym od poprzednich odsłon. Możecie się spodziewać prawdziwego wydarzenia. Przekonywanie studia zajęło trochę czasu, bo wcześniej był przewidziany budżet z góry na kilka części. Kontynuacja była czymś pewnym. Nie towarzyszyło temu jednak poczucie obcowania z filmowym wydarzeniem. Ludzie myśleli sobie: „Rozumiem, że wychodzi kolejny „Predator” - może go zobaczymy, a może nie”. "

W kwestii scenariusza wiemy jedynie, że będzie się rozgrywał w czasach współczesnych. Czego więcej możemy się spodziewać na ekranie? Kilka informacji wyjawił producent dzieła, John Davis:

"

Sposób pisania i perspektywa są niezwykle świeże. Dostaniecie coś, czego się nie spodziewacie. Stwierdzicie, że to najbardziej rozrywkowy sposób na wymyślenie od nowa serii filmowej. "

Wiele osób z pewnością liczy na to, że w filmie pojawi się Arnold Schwarzenegger. Shane Black wypowiedział się na ten temat dając fanom serii nadzieję na to, że w produkcję zaangażuje się były gubernator Kalifornii:

"

Nic o tym nie mówiliśmy, bo nie jestem do tego uprawniony. Nie wyjawiliśmy też szczegółów scenariusza - tego również nie mogę uczynić. Co do obsadzenia w filmie Arnolda, to jest to zdecydowanie coś na co liczymy. Wraz z rozwojem projektu i nabieraniem przez niego kształtu zdecydujemy jaki będzie najlepszy sposób, aby oddać honor tradycji pierwszego filmu i nie tylko. "

Wiemy za co kto na pewno pojawi się w filmie Shane'a Blacka. Tą osobą jest raper i aktor 50 Cent, który sam zdradził, że zagra w tej produkcji:

"

Pracuję nad kilkoma nowymi projektami. Słyszeliście o filmie „The Predator”? Tego lata będę częścią tego filmu. "

Nowe doniesienia dotyczące „The Predator”, które wyszły z ust Blacka, zostały wyciągnięte od reżysera podczas promocji jego ostatniego dzieła, czyli „Nice Guys. Równi goście”. W filmie występują Russell Crowe i Ryan Gosling, a całość mieści się w gatunku komedii kryminalnej.

Czekacie na „The Predator”?

Robert Skowronski
Tagi: Predator News