05.10.2018 12:12

The Rock pokazał pierwsze zdjęcie z „Hobbsa and Shawa”, czyli spin-offu „Szybkich i wściekłych”

„Hobbs and Shaw” to kolejny film o szybkich i wściekłych, który tym razem nie będzie jednak kontynuacją, lecz spin-offem serii. Głównymi bohaterami będą tytułowi Luke Hobbs i Deckard Shaw, w których role ponownie wcielą się Dwayne Johnson i Jason Statham.

Jason Statham
foto: DIGITAL/EROTEME.CO.UK/East News

Nadchodzący spin-off „Szybkich i wściekłych” zaczyna nabierać kształtów. 4 lipca 2018 informowaliśmy, że do roli siostry Shawa została wybrana Vanessa Kirby znana z serialu „The Crown”. Następnego dnia świat obiegła wieść, że kolejną gwiazdą filmu „Hobbs and Shaw”, która wystąpi u boku Jasona Stathama i Dwayne’a Johnsona, został Idris Elba.

Vanessa Kirby pojawiała się w wielu filmach i serialach, jednak prawdziwą popularność przyniósł jej dopiero serial „The Crown”, w którym na przestrzeni dwóch sezonów wcielała się w niepokorną siostrę królowej Elżbiety II – księżniczkę Małgorzatę. Natomiast Idris Elba znany jest przede wszystkim z ról protagonistów takich jak Roland z „Mrocznej wieży”, Heimdall z MCU czy tytułowy bohater serialu „Luther”. Tym razem jednak stanie po przeciwnej stronie prawa.

Pierwsze zdjęcie ze spin-offu Szybkich i wściekłych

O filmie przypomniał nam sam Dwayne Johnson. The Rock udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym patrzy w oczy swojemu partnerowi w zbrodni. Aktor przyprawił zdjęcie opisem, w którym zapowiada, że relacje między obydwoma panami nie będą zbyt przyjacielskie:

"

Pierwsze zdjęcie z „Hobbs and Shaw”.
Albo się dogadamy albo się pobijemy.
Je*ać dogadywanie się.
Świetny pierwszy tydzień kręcenia naszego spin-offu „Szybkich i wściekłych” z moim asem Jasonem Stathamem.
Bawimy się jak dzieci, tworząc coś nowego, fajnego, zabawnego i kozackiego dla fanów. "

Głównym czarnym charakterem w filmie będzie brytyjski terrorysta o pseudonimie Null (Elba). Jego działania zajdą za skórę Hobbsowi i Shawowi, przez co panowie będą musieli nauczyć się współpracować, żeby go powstrzymać. Vanessa Kirby wcieli się w siostrę Shawa, Hattie. Kobieta jest agentką MI-5 i prawdopodobnie to ona wciągnie mężczyzn do walki z Nullem.

Kiedy premiera Hobbsa i Shawa?

Reżyserią filmu zajmie się David Leitch, który popis swoich możliwości w ramach kina akcji dał w „Deadpoolu 2”. Zdjęcia do „Hobbsa i Shawa” rozpoczęły się pod koniec września 2018 roku, a premiera filmu zapowiadana jest na lipiec 2019.

Kamil Kacperski
Tagi: News Szybcy i wściekli Hobbs and Shaw