03.09.2019 10:31

Jak odróżnić gorączkę od infekcji zombie? "The Walking Dead" wydało film instruktażowy

Twórcy TWD znaleźli ciekawy sposób na promocję nowego sezonu swojego serialu. Udostępnili bowiem wideo, w którym poznajemy różnice między gorączką a infekcją.

The Walking Dead
foto: twitter.com/WalkingDead_AMC

Eugene (w tej roli Josh McDermitt) jest gospodarzem filmu instruktażowego wypuszczonego przez AMC z okazji niedługiej premiery 10. sezonu "The Walking Dead". Wideo tłumaczy nam, w jaki sposób należy rozpoznać różnice między gorączką a infekcją spowodowaną przez ugryzienie zombie. Jedliście nieświeże zapuszkowane danie? To prawdopodobnie gorączka. Temperatura waszego ciała sięga 44 stopni Celsjusza? Prawdopodobnie zmieniacie się w zombie.

The Walking Dead - to infekcja zombie czy gorączka?

Te i inne informacje możecie otrzymać dzięki wideo udostępnionemu na Twitterze "The Walking Dead":

The Walking Dead
The Walking Dead
Przeczytaj także Michonne zabija zombie na pierwszym zdjęciu z 10. sezonu "The Walking Dead"

Jeśli chodzi zaś o nadchodzący sezon produkcji, to Eugene będzie częścią "miłosnego czworokąta" z Rositą, ojcem jej dziecka Siddiqiem oraz jej obecnym chłopakiem Gabielem. Aktor wypowiedział się na ten temat podczas Walker-Conu w 2019 roku:

"

Eugene zawsze był kobieciarzem. Teraz znajduje się jednak w takiej sytuacji, że jest inną osobą. Kocha kogoś i chciałby spędzać z tą osobą cały swój czas, ale persona nie żywi do niego takich samych uczuć. To dla niego bardzo trudne. I wydaje mi się - i to jest tylko moja opinia - że sporo by mu zajęło, by zakochać się w kimś innym. "

Nowe epizody "The Walking Dead" zadebiutują w Polsce już 7 października 2019 roku na antenie kanału Fox. 

Zobacz także: Nowy zwiastun 10. sezonu "The Walking Dead" zapowiada uciszenie Szeptaczy

Tagi: News The Walking Dead