Thomas Jane wyjawia fabułę nowego „Predatora”

Sergiusz Kurczuk
03.11.2017 13:00
Thomas Jane wyjawia fabułę nowego „Predatora” Fot. East News

Wielkimi krokami nadciąga „The Predator” - najnowsza część filmu o kosmicznym drapieżniku. Jeden z gwiazd produkcji wyjawił w końcu szczegóły fabuły kontynuacji. 

O filmie „The Predator” wiadomo na razie nie wiele. Reżyserią zajął się Shane Black, który napisał scenariusz wraz z Fredem Dekkerem. Historia ma być kontynuacją dwóch pierwszych filmów, a więc nie będzie do końca rebootem serii, jak się spodziewano. Zresztą wskazywał już na to animowany plakat, który nawiązywał do drugiej części „Predatora”. Film prawdopodobnie będzie przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych. Studio 20th Century Fox postanowiło jednak zachować resztę szczegółów dla siebie.

W przeciwieństwie do Thomasa Jane'a znanego z takich produkcji jak „Punisher”, czy „Mist”. Aktor w rozmowie z Shadow Nation zdradził co nieco na temat fabuły „The Predator”. 

Gramy jakichś weteranów z Afganistanu, Iraku, czy skądś tam. Jednak jesteśmy ku*ewsko szaleni, więc udajemy się do szpitala dla byłych żołnierzy. Mamy zespół stresu pourazowego. Jesteśmy w szpitalu i oczywiście chodzimy na terapię grupową. I nagle ktoś wpada w szał...  Wszyscy zostajemy aresztowani, wrzucają na do autobusu razem z tym gościem. Właściwie ten koleś jest na celowniku, bo widział UFO, widział statek Predatora, który spadł z nieba, więc zamknęli go razem z wariatami. Jedziemy tym autobusem w pobliże rowu i mają zabić nas wszystkich, tylko po to, żeby pozbyć się tego jednego kolesia.

Ale oczywiście przejmujemy autobus i mówimy: "Je*ać to człowieku! Chodźmy zabić tych je*anych Predtorów". Jesteśmy wystarczająco szaleni, żeby uwierzyć temu gościowi, że naprawdę widział UFO i gdzieś tam są kosmici. 

Aktor wyjawił część fabuły, która wygląda, jak początek filmu. Oprócz Jane'a w produkcji wystąpią: Boyd Holbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Jacob Tremblay, Yvonne Strahovski, Alfie Allen, Sterling K. Brown oraz Edward James Olmos. Premiera planowana jest na 3 sierpnia 2018 roku.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.