"Thor: Love and Thunder" - Jane będzie chorowała na raka piersi?

16.10.2019 11:21
Natalie Portman|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Reżyser i scenarzysta Taika Waititi skomentował prawdopodobieństwo wątku fabularnego z Jane Foster chorującą na raka piersi, który mógłby się pojawić w "Thorze: Love and Thunder".

W komiksach Marvela, u Jane Foster zdiagnozowano raka piersi. Kobieta okazuje się być tajemniczą Potężną Thor, która przejmuje obowiązki Boga Piorunów, kiedy oryginalny Thor staje się niegodny młota Mjolnira. Kiedy Foster zmienia się w bohaterkę, to rozwój choroby jest chwilowo zatrzymany, jednak po każdej zmianie jej ludzka forma jest w gorszej kondycji - transformacja eliminuje bowiem z jej ciała toksyny z chemioterapii.

Thor 4 - Jane będzie miała raka?

Wciąż nie wiemy, czy ten wątek będzie obecny w "Thorze: Love and Thunder", który ma zawierać elementy wspomnianej serii "Potężna Thor". Reżyser Taika Waititi zabrał jednak głos w sprawie i w rozmowie z Variety, stwierdził, że jest to jeden z jego ulubionych elementów całej serii. Wciąż jednak nie wie, czy użyje wątku w swoim filmie:

Uważam, że to naprawdę mocna część tej serii. Wydaje mi się, że to fantastyczny pomysł - zarówno Jane, jak i Thor muszą toczyć swoje własne bitwy. Uwielbiam ten wątek. Nie wiem jednak, czy zawrzemy go w naszym filmie.

Przeczytaj także

Reżyser Taika Waititi dodał również, że być może zmienią cały wątek lub po prostu użyją innej choroby:

Nie jestem pewien, czy zrobimy pełną adaptację tej serii. Niektóre rzeczy mogą się zmienić już w trakcie zdjęć, a czasami też przy montażu. Ktoś rzuci pomysł: "Usuńmy ten fragment, gdzie ma raka piersi. Zmieńmy to na inną chorobę, albo może sprawmy, że tak naprawdę nic jej nie jest. 

Chcielibyście, żeby w "Thorze: Love and Thunder" pojawił się wątek fabularny z Jane chorującą na raka? Film pojawi się w kinach dopiero w listopadzie 2021 roku. 

Zobacz także: "Avengers: Endgame" - Jak powstał Gruby Thor? [WIDEO]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.