Taika Waititi w najlepszej formie! Zobacz wprowadzenie reżysera do wydania „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray

Natalia Hluzow
06.02.2018 13:19
Taika Waititi Thor: Ragnarok|undefined Fot. kadr z wideo

Jak doszło do tego, że został filmowcem? Dlaczego zdecydował się zrobić film o Thorze? I co chciał przekazać swoim dziełem? Taika Waititi w swój jedyny i niepowtarzalny sposób wprowadza widzów do trzeciego „Thora” na DVD i Blu-Ray.

Jest wiele rzeczy, za które kochamy film „Thor: Ragnarok”, jednak żadna z nich nie jest w stanie przebić faktu, że zaprezentował nam TEGO reżysera. Taika Waititi, nowozelandzki filmowiec, który dotychczas realizował niszowe komedie jak „Co robimy w ukryciu?” czy „Orzeł kontra Rekin”, dzięki filmowemu uniwersum Marvela objawił swój geniusz całemu światu. Po wielu absurdalnych opowieściach o swoich czterech rolach w filmie, ściąganiu filmów z torrentów, pomyśle na wstęp do „Thora 4” i tym, jak Thor miał wyglądać w retrospekcji z lat 80., postanowił przygotować odautorskie wprowadzenie do „Thora 3” na DVD i Blu-Ray. Oczywiście w swoim niepowtarzalnym stylu.

Dlaczego Taika Waititi zrobił „Thora”?

To tylko jedno z pytań, na które reżyser odpowiada sam sobie w krótkim materiale wideo. Mówi też o tym, dlaczego jego rodzice woleliby, by ich synem był J.J. Abrams oraz jakie dzieła chciał połączyć w swoim filmie, co - jak sam ocenia - bez wątpienia mu się udało. Nie ma zresztą co tego opisywać, najlepiej to zobaczyć:

Dodatki do filmu „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray

Zamieszczone powyżej wideo to tylko jeden z wielu materiałów dodatkowych, jakie znajdą się na płytach DVD i Blu-Ray z filmem „Thor: Ragnarok”. Poza wprowadzeniem reżysera, w wydaniu zamieszczono m.in. one-shot z udziałem Jeffa Goldbluma w roli Grandmastera, wypowiedzi Tessy Thompson i Cate Blanchett o roli żeńskich bohaterek w MCU, materiał o początkach przyjaźni Thora i Hulka, a także mnóstwo usuniętych scen, rozszerzonych scen, wpadki z planu oraz powrót Darryla - współlokatora Thora z zabawnych przedpremierowych filmików. Wszystko to zobaczą szczęśliwi posiadacze filmu na DVD i Blu-Ray. Premiera już 14 marca 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.