Sprośny hologram Grandmastera w usuniętej scenie z filmu „Thor: Ragnarok”

Natalia Hluzow
12.02.2018 15:53
Sprośny hologram Grandmastera w usuniętej scenie z filmu „Thor: Ragnarok” Fot. kadr z wideo

„Thor: Ragnarok” już niebawem zadebiutuje na DVD i Blu-Ray. Z tej okazji w sieci zaczynają pojawiać się kolejne materiały dodatkowe i usunięte sceny, które znajdą się w domowym wydaniu filmu.

Niedawno mieliśmy przyjemność obejrzeć i posłuchać wypowiedzi, jaką Taika Waititi przygotował w ramach wprowadzenia do wydania filmu „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray. Teraz w związku z jego zbliżającą się premierą udostępniono jedną z usuniętych scen, które również znajdą się wśród materiałów dodatkowych. 

Jeff Goldblum zabawiający się z mackami

Choć nie wszyscy są fanami 3. części „Thora”, zarówno wynik kasowy, jak i recenzje filmu dowodzą, że większość widzów i krytyków była nim zachwycona. W ogromnej mierze jest to zasługa reżysera, który wprowadził do filmowego uniwersum Marvela sporą dawkę absurdalnego humoru. Nie osiągnąłby jednak zamierzonego efektu, gdyby nie fantastyczna obsada, która dała się ponieść atmosferze filmu i wykazała się dużymi komediowymi zdolnościami. Jednym z aktorów, którzy najswobodniej poruszali się w tej konwencji, był bez wątpienia Jeff Goldblum wcielający się w postać Grandmastera. W usuniętej scenie z filmu, która niedawno trafiła do sieci, po raz kolejny daje popis swojego poczucia humoru. 

„Thor: Ragnarok” - usunięta scena z hologramem 

Usunięta scena z „Thora 3”, która już niebawem znajdzie się na wydaniu DVD i Blu-Ray, nie zawodzi. Jest tak dziwna i urzekająca jak cały film. Ma miejsce po tym jak Thor, Bruce Banner i Walkiria przejęli statek Grandmastera i poza obmacującym się z mackami bohaterem, ukazuje rozterki Thora, bezpośredniość Walkirii i Bruce'a, który porównuje kolegę do słonia Dumbo. Całość możecie obejrzeć poniżej:

Premiera „Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray

Prócz usuniętej sceny z hologramem, wśród materiałów dodatkowych na DVD i Blu-Ray znajdą się m.in. wypowiedzi Tessy Thompson i Cate Blanchett o żeńskich bohaterkach w MCU, opowieść o przyjaźni Thora i Hulka oraz inne usunięte bądź rozszerzone sceny i wpadki z planu. Polska premiera domowego wydania filmu odbędzie się już 14 marca 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.