„Thor: Ragnarok” w 1. zwiastunie z muzyką Led Zeppelin

Robert Skowronski
10.04.2017 17:00
„Thor: Ragnarok” w 1. zwiastunie z muzyką Led Zeppelin Fot. kadr z wideo

Jest zabawnie. Marvel postanowił zaserwować humor w stylu „Strażników Galaktyki”. Przekonajcie się sami oglądając zwiastun filmu „Thor: Ragnarok”.

Asgardczyk ściął włosy i jest gotowy na stanie się międzygalaktycznym gladiatorem. A to dlatego, bo Thor został uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony Mjölnira musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — Hulkiem.

Na pewno szykuje się nowy rozdział w filmowych perypetiach Thora. „Ragnarok” leży dość daleko od tego, do czego przyzwyczaiła nas seria o blondwłosym herosie Marvela. Niemała w tym zasługa reżysera, którym jest Taika Waititi, twórca takich wybornych i nieoczywistych komedii, jak „Co robimy w ukryciu”, „Orzeł kontra rekin” czy „Dzikie łowy”.

Marvel popisał się dużą odwagą dając szansę reżyserowi związanemu z kinem festiwalowym, nie zaś z wysokobudżetowymi produkcjami. Wszystko wskazuje jednak na to, że zaowocuje to niecodziennym efektem, który powinien oczarować widzów.

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu „Thor: Ragnarok”, w którym przygrywa „Immigrant Song” od Led Zeppelin:

W obsadzie „Thor: Ragnarok” oprócz Chrisa Hemswortha znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Scenariusz przygotowali Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. Film wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku.

Thor ujrzymy również w „Avengers: Infinity War”, gdzie zjawią się także bohaterowie ze „Strażników Galaktyki”. Obraz ma być wstępem do kulminacyjnego widowiska podsumowującego i kończącego pierwsze trzy fazy kinowego uniwersum Marvela, czyli „Avengers 4”. Ten obraz wejdzie do kin w 2019 roku. „Infinity War” mamy się zaś spodziewać 4 maja 2018 roku. Scenariusz do filmu piszą Christopher Markus i Stephen McFeely, reżyserować będą bracia Russo.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.