07.03.2018 18:35

„Thor: Ragnarok” w pełnym pochwał Szczerym Zwiastunie od Screen Junkies

Odcinek serii Honest Trailers poświęcony filmowi „Thor: Ragnarok” czyni rzadki wyjątek wobec produkcji Marvela i zamiast wyśmiewać błędy, przede wszystkim zwraca uwagę na jej zalety.

thor honest trailer
foto: kadr z wideo

Rzadko zdarza się, by twórcy serii Honest Trailers chwalili omawiany w „szczerym zwiastunie” film zamiast go wyśmiewać. Wszak o to w całej zabawie chodzi, by wytknąć danej produkcji wszystko, co było w niej złe, nieudolne, głupie, sztampowe czy nietrafione. Dlatego też wspomniane pochwały miały miejsce zaledwie kilka razy i dotyczyły tylko tych filmów, w których Screen Junkies naprawdę nie potrafili lub nie chcieli znaleźć wad. Było tak m.in. z filmem „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” braci Russo, o którym tajemniczy głos nie powiedział niemal ani jednego złego słowa, a także w przypadku „Mrocznego Rycerza” Christophera Nolana, który ostatecznie skwitowano słowami „kogo my oszukujemy, ten film jest kur**sko dobry”. Tym razem nie jest może aż tak różowo, ale jedno jest pewne – „Thor: Ragnarok” naprawdę podobał się twórcom tego Szczerego Zwiastuna. 

Honest trailer filmu „Thor: Ragnarok”

Twórcy zabawnego trailera chwalą przede wszystkim nową formułę filmu odrzucającą wszystko, z czym dotychczas kojarzył się filmowy Thor. Zwracają też uwagę na poczucie humoru, które rozluźnia niemal każdą scenę. Osiągnięcia te przypisują słusznie reżyserowi, twierdząc jednocześnie, że przyjęcie i wykorzystanie dziwactw, jakimi cechuje się Taika Waititi, było doskonałą decyzją Marvela. Screen Junkies zwracają również uwagę na fakt, że choć „Thor 3” jest jednym wielkim wygłupem, przedstawione w nim postaci są o wiele lepiej nakreślone, niż towarzysze superherosa z poprzednich części, a cała produkcja jest nie tylko najlepszym filmem o Thorze, ale też najlepszym filmem o Hulku i najlepszym filmem o Dr Strange. Przy okazji zastanawiają się też, czy aby na pewno to Loki jest adoptowanym członkiem rodziny... Całość możecie obejrzeć poniżej:

„Thor: Ragnarok” na DVD i Blu-Ray

Już niebawem wszyscy, którzy nie mieli okazji zobaczyć 3. części „Thora w kinie, będą mogli (legalnie!) obejrzeć ją w domu. Już 14 marca 2018 roku „Thor: Ragnarok” zadebiutuje na DVD i Blu-Ray, o czym przypomina specjalny zwiastun dystrybutora (tym razem całkiem na serio):

„Thor: Ragnarok” zarobił w kinach na całym świecie ponad 850 milionów dolarów, był jednym z najpopularniejszych filmów 2017 roku i zyskał dużą przychylność krytyków, którzy prześcigali się w peanach pochwalnych. Jak widać, jeśli coś jest naprawdę dobre, broni się samo. Nawet w takich satyrycznych produkcjach, jak seria Honest Trailers.

Natalia Hluzow
Tagi: Thor: Ragnarok Honest Trailer Thor