29.06.2017 14:16

„Thor: Ragnarok” w zwiastunie w 8-bitowej wersji

Marvel bezustannie prowadzi swoją ekspansję, a fani superbohaterów czekają na kolejne dokonania studia. W międzyczasie powinniście sprawdzić zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” w wersji rodem z minionej epoki.

„Thor: Ragnarok” w zwiastunie w 8-bitowej wersji
foto: kadr z wideo

Rozpikselowany obraz 2D, charakterystyczna muzyka (w tym przypadku jest to odpowiednio przerobione „Immigrant Song” od Led Zeppelin) i moc obliczeniowa na miarę tej, którą pamiętamy ze szczeniackich lat. Posiadacze konsoli NES - znanej w naszym kraju przede wszystkim za sprawą swojej odmiany Pegasus - powinni doskonale wiedzieć co mamy na myśli.

Właśnie powyższy opis odnosi się do trailera filmu „Thor: Ragnarok” w nowym wydaniu. Kolejny zwiastun zostanie nam dostarczony prawdopodobnie podczas trwania San Diego Comic-Con. Nim to nastąpi musimy się zadowolić przeróbkami, a przecież mieliśmy już do czynienia z przynajmniej jedną, która była animowana.

Przypominamy, że pełnowymiarowy film zbliża się wielkimi krokami. Na polskie ekrany wkroczy 25 października 2017 roku. W obsadzieoprócz Chrisa Hemswortha, który pojawi się w krótkich włosach, znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba.

Zobaczcie zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” w 8-bitowej wersji:

W podobny sposób zaprezentowano już „Stranger Things”, „Halloween”, „The Last Jedi” i „Breaking Bad”. Wszystkich fanów 8-bitowej ery zachęcamy do tego, aby zobaczyli jak w takiej estetyce brzmiałyby utwory Metalliki, Toola i Linkin Park oraz te z gatunku hair metalu.

Robert Skowronski
Tagi: Thor