„Thor: Ragnarok” w zwiastunie w 8-bitowej wersji

Robert Skowronski
29.06.2017 14:16
„Thor: Ragnarok” w zwiastunie w 8-bitowej wersji Fot. kadr z wideo

Marvel bezustannie prowadzi swoją ekspansję, a fani superbohaterów czekają na kolejne dokonania studia. W międzyczasie powinniście sprawdzić zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” w wersji rodem z minionej epoki.

Rozpikselowany obraz 2D, charakterystyczna muzyka (w tym przypadku jest to odpowiednio przerobione „Immigrant Song” od Led Zeppelin) i moc obliczeniowa na miarę tej, którą pamiętamy ze szczeniackich lat. Posiadacze konsoli NES - znanej w naszym kraju przede wszystkim za sprawą swojej odmiany Pegasus - powinni doskonale wiedzieć co mamy na myśli.

Właśnie powyższy opis odnosi się do trailera filmu „Thor: Ragnarok” w nowym wydaniu. Kolejny zwiastun zostanie nam dostarczony prawdopodobnie podczas trwania San Diego Comic-Con. Nim to nastąpi musimy się zadowolić przeróbkami, a przecież mieliśmy już do czynienia z przynajmniej jedną, która była animowana.

Przypominamy, że pełnowymiarowy film zbliża się wielkimi krokami. Na polskie ekrany wkroczy 25 października 2017 roku. W obsadzieoprócz Chrisa Hemswortha, który pojawi się w krótkich włosach, znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba.

Zobaczcie zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” w 8-bitowej wersji:

W podobny sposób zaprezentowano już „Stranger Things”, „Halloween”, „The Last Jedi” i „Breaking Bad”. Wszystkich fanów 8-bitowej ery zachęcamy do tego, aby zobaczyli jak w takiej estetyce brzmiałyby utwory Metalliki, Toola i Linkin Park oraz te z gatunku hair metalu.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.