Thor musi ocalić bogów w nowym pokręconym zwiastunie filmu "Thor: miłość i grom" [WIDEO]

24.05.2022 10:16
Thor musi ocalić bogów w nowym pokręconym zwiastunie filmu "Thor: miłość i grom" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Thor: miłość i grom", w którym poznajemy głównego antagonistę filmu, Gorra (Christian Bale), a także widzimy jeszcze więcej kosmosu.

Thor: miłość i grom - zobaczcie nowy zwiastun produkcji

W filmie Marvel Studios "Thor: miłość i grom" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot.

Polecamy

Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

Tak pokrótce Disney opisuje fabułę filmu "Thor: miłość i grom", który właśnie doczekał się kolejnego zwiastuna. Ten zapowiada nam film równie pokręcony, co "Ragnarok", ale też przedstawia Christiana Bale'a, który jest naprawdę niepokojący i kompletnie oderwany od rzeczywistości. Zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Wiemy z poprzednich zwiastunów, że w filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Gamory), czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Batista, Vin Diesel i Bradley Cooper, a także m.in. Russell Crowe, który wcieli się w boga Zeusa.

Film "Thor: miłość i grom", wyreżyserowany przez Taikę Waititi ("Thor: Ragnarok", "Jojo Rabbit") i wyprodukowany przez Kevina Feige'a i Brada Winderbauma, wchodzi na ekrany kin w Polsce już 8 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.