Thor ściął włosy. Nowe zdjęcia z „Thor: Ragnarok”

Robert Skowronski
09.03.2017 12:01
Thor ściął włosy. Nowe zdjęcia z „Thor: Ragnarok” Fot. kadr z filmu

Udostępniono serię zdjęć z filmu „Thor: Ragnarok”. Szykuje się szereg zmian. Zobaczcie.

Reżyserem obrazu, który wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku, jest Taika Waititi - ten sam, który przedstawił nam „Co robimy w ukryciu”. Scenariusz przygotowali zaś Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson.

Thor, pozbawiony swojego młota Mjölnira, jest więźniem w dalekim zakątku wszechświata. Wkrótce ma nastąpił Ragnarok - nordycki koniec świata. Bohater musi się szybko uwolnić i wrócić do domu, by ocalić Asgard przez zagładą. Zagrożenie sprowadziła bezwzględna Hela. Zanim jednak Thor będzie mógł uratować swój świat, stanie do walki w zawodach gladiatorów. Nie będzie to łatwe, ponieważ jego przeciwnikiem zostanie Hulk.

Taika Waititi w udzielonym wywiadzie porównał swój film do „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”:

Robię film z Thorem, Doktorem Strange’em, Hulkiem, Lokim i każda postać jest specyficzna i inna. „Wojna bohaterów” to ludzie i międzyludzkie problemy. Nasz film to stworzenia, różne istoty i bardzo różniący się od siebie bohaterowie. Także skupiamy się na ludzkich problemach, ale osadzonych w kosmosie i na innych światach.

W obsadzie filmu „Thor: Ragnarok” znaleźli się m.in. Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Mark Ruffalo, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Magazyn „Entertainment Weekly” udostępnił zdjęcia pokazujące bohaterów dzieła:

Ujawniono, że zanim Thor trafi na planetę Sakaar, to Hulk będzie juz tam cenionym wojownikiem. Chris Hemsworth na określenie wymienionej planety użył sformułowania „kosmiczna speluna”.

Thor pojawi w „Avengers: Infinity War”, które ma być wstępem do kulminacyjnego widowiska podsumowującego i kończącego pierwsze trzy fazy kinowego uniwersum Marvela, czyli „Avengers 4”. W  „Infinity War”, które trafi do kin 4 maja 2018 roku, zjawią się także bohaterowie ze „Strażników Galaktyki”. Scenariusz do filmu piszą Christopher Markus i Stephen McFeely, reżyserować będą bracia Russo.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.