Thor woła o pomoc w nowym klipie z filmu „Thor: Ragnarok”

Natalia Hluzow
20.10.2017 18:21
Thor woła o pomoc w nowym klipie z filmu „Thor: Ragnarok” Fot. kadr z wideo

Umierający Loki i Thor wołający o pomoc? Takie dziwy możemy zobaczyć w niepublikowanym dotąd fragmencie nowego filmu Marvela, który pojawił się w sieci na kilka dni przed premierą „Thor: Ragnarok”. 

Im bliżej do premiery „Thor: Ragnarok”, tym bardziej spece od marketingu podgrzewają atmosferę wokół filmu. Już sam zwiastun z muzyką Led Zeppelin w tle przyprawiał o ciarki ekscytacji. Potem było już tylko lepiej. Zdjęcia z planu, wywiady, skecze, mnóstwo materiałów wideo, informacje o easter eggach, a nawet pierwsze 10 minut filmu w wersji audio, które „przypadkowo” wyciekło do sieci.

Po wspaniałym pierwszym odbiorze nowego „Thora” i bardzo dobrych recenzjach, dosłownie na kilka dni przed premierą pojawił się jeszcze jeden świeżutki klip, ukazujący scenę z filmu, której dotąd nie widzieliśmy:

Thor powtarzający ze swoim bratem, Lokim, stary żart z dzieciństwa idealnie wpisuje się w klimat, jaki zwiastują wszystkie zapowiedzi filmu „Thor: Ragrarok”, odkąd za sterami stanął Taika Waititi. Nowa superbohaterska produkcja spod znaku Marvela ma być przede wszystkim zabawna, a do tego utrzymana w kolorowej stylistyce lat 70. i 80.

Czy spełni oczekiwania fanów wyśrubowane przez zwiastuny, materiały wideo i recenzje? Będziemy mogli się o tym przekonać już 25 października 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.