17.07.2017 16:30

Tim Burton zniszczy Wam dzieciństwo. Tak będzie wyglądał Dumbo w jego wersji

„Dumbo” to jedna z klasycznych animacji Disneya. Okazuje się, że niebawem powstanie remake filmu, a za kamerą usiądzie Tim Burton. Jak na Burtona przystało, słonik, zamiast rozczulać... przeraża!

Tim Burton zniszczy Wam dzieciństwo. Tak będzie wyglądał Dumbo w jego wersji
foto: kadr z filmu

Dumbo” to jedna z najsmutniejszych, ale również najbardziej uroczych postaci Disneya. Słodki słonik o ogromnych uszach na stałe zagościł w wyobraźni milionów dzieci na całym świecie. Podczas D23 Expo wyjawiono, że niebawem powstanie remake animacji z 1941 roku. To obok „Króla Lwa” i „Alladyna”, kolejna odświeżona wersja klasycznego filmu Disneya, którą zobaczymy w najbliższym czasie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że film wyreżyseruje Tim Burton.

Jeśli widzieliście chociaż jeden film Burtona, to wiecie, że nowe przygody Dumbo mogą nie przypaść do gustu młodszej widowni. Z kolei dorosłym, którzy oglądali pierwowzór, remake Burtona zapewne zniszczy beztroskie wspomnienia z dzieciństwa. Model głównego bohatera, który zaprezentowano podczas D23, nie pomaga. Zdjęcia Dumbo obiegły już sieć i głosy internautów, łagodnie mówiąc, nie są zbyt przychylne.

"

Kto pozwolił Timowi Burtonowi zniszczyć Dumbo? "

"

Odmawiam oglądania aktorskiego Dumbo ponieważ...
1. Reżyseruje go Tim Burton

2.Dumbo nie wygląda już uroczo "

"

Dumbo Tima Burtona skulony w rogu twojego pokoju, pół widoczny w przygaszonym świetle. Widzi cię. "

Nie ma się co dziwić, tym reakcjom. Realistyczna wersja animowanego słonika wygląda jak rodem z jednego z najstraszniejszych koszmarów. Są jednak takie osoby, które jakimś cudem widzą w modelu urok rysunkowego oryginału.

"

Nie wiem jak wy, ale ja myślę, że Dumbo Tima Burtona wygląda całkiem słodziutko. "

W nowej wersji Dumbo pojawią się tacy aktorzy, jak Danny DeVito, Collin Farell, Eva Green i Michael Keaton. Ciekawe czy w głównej roli wystąpi jeden z ulubionych aktorów Burtona - Johnny Depp. Premiera aktorskiej wersj „Dumbo” planowana jest na 29 marca 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Tim Burton