Timothée Chalamet i Robert Pattinson w zwiastunie filmu "The King"

27.08.2019 17:56
Timothée Chalamet i Robert Pattinson w zwiastunie filmu "The King" Fot. kadr ze zwiastuna filmu "The King"/ Netflix

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun głośnej produkcji Netfliksa. O czym opowie "The King" z Timothée Chalametem w roli głównej?

Netflix podzielił się zwiastunem swojego najnowszego filmu. "The King" to dramat historyczny, w którym w roli głównej wystąpi ceniony aktor młodego pokolenia - Timothée Chalamet. O czym opowie produkcja?

"The King" - zwiastun filmu Netfliksa

Zwiastun filmu "The King" prezentuje się następująco:

"The King" - fabuła

"The King" to historia Hala, księcia i spadkobiorcy tronu Anglii, w którego wcieli się Timothée Chalamet ("Tamte dni, tamte noce"). Gdy umiera jego ojciec, młodzieniec zostaje koronowany na króla Henryka V i wstępuje na tron. Młody król, nieprzywykły do intryg i dworskiego życia musi nie tylko zapanować nad otaczającym go chaosem, ale też poradzić sobie w wojnie przeciwko Francji.

Przeczytaj także

"The King" - obsada i premiera

W boku Chalameta wystąpią między innymi Robert Pattinson, Ben Mendelsohn, Joel Edgerton, Lily-Rose Depp, Sean Harris, Thomasin McKenzie i Dean-Charles Chapman. "The King" zadebiutuje 2 września 2019 roku na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Zobacz też: Paul Rudd zagra w nowej komedii Netfliksa. Będzie mu towarzyszył Paul Rudd

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.