To Johnny Depp załatwił Amber Heard rolę Mery w "Aquamanie"? Ciekawe zeznania

26.05.2022 13:09
To Johnny Depp załatwił Amber Heard rolę Mery w "Aquamanie"? Ciekawe zeznania Fot. Kevin Dietsch/Getty AFP/East News

Panie i panowie, inby ciąg dalszy. Głośny "proces dekady" między Deppem a Heard powoli zmierza do końca, więc gwiazdor "Piratów z Karaibów" wyciągnął asa z rękawa...

Johnny Depp "załatwił" Amber Heard rolę w Aquamanie?

Być może słowo "załatwił" jest trochę za mocne, ale po zapoznaniu się z pełnymi cytatami Johnny'ego Deppa trudno nie odnieść wrażenia, że aktor pociągnął trochę za sznurki i niewątpliwie pomógł swojej ówczesnej żonie w zdobyciu roli w "Aquamanie". Nie chodziło jednak o jej umiejętności aktorskie, czy niechęć do Heard jako człowieka, tylko o jej wręcz trywialne problemy prawne związane z przebywaniem w Australii.

Polecamy

Prawnik zadał Deppowi pytanie o to, co się stało, kiedy Heard pierwszy raz była na przesłuchaniu do roli Mery w "Aquamanie":

Po przesłuchaniu, czy też przesłuchaniach panny Heard dla Warner Bros. i jak mniemam twórców filmu, panna Heard wyjawiła mi: "Warner będzie kręcił ten film w Australii". A Australia była wówczas dla panny Heard potencjalnym problemem.

Amber Heard po raz pierwszy pojawiła się w roli Mery w "Lidze Sprawiedliwości", która była kręcona w Wielkiej Brytanii. Problem pojawiał się jednak przy "Aquamanie", który miał być kręcony w Australii - w 2015 roku aktorka podpadła władzom wyspy, kiedy postanowiła nielegalnie przetransportować swoje psy do kraju. 

Depp postanowił jej wówczas pomóc, opisując sytuację:

Panna Heard przekazała mi, że film będzie kręcony w Australii, co było dla niej problemem. To było też problemem dla Warner Bros. Dlatego poprosiła mnie, żebym z nimi porozmawiał. Przez kilka lat miałem z nimi ogólną umowę, więc przez wiele lat pracowaliśmy razem i znałem dużo tych ludzi. Pracowałem dla nich, z nimi. Wykonałem więc kilka telefonów i porozmawiałem z kilkoma osobami z wyższego szczebla - Kevinem Sujiharą, Sue Kroll i Gregiem Silvermanem.

Polecamy

Depp nie wchodził w szczegóły ich rozmów, ale jak sam przyznał, efekt końcowy mówi sam za siebie:

Mogę tylko powiedzieć, że koniec końców dostała rolę w tym filmie, więc mam nadzieję, że moje rozmowy pomogły w uspokojeniu całej sytuacji.

Proces między Deppem a Heard jest w toku. Przypominamy, że aktor pozwał swoją byłą żonę o zniesławienie i domaga się zadośćuczynienia w wysokości 50 milionów dolarów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.