27.06.2019 13:33

Tobey Maguire, Tom Holland i Andrew Garfield w Dziwnym Zwiastunie "Spider-Man: Far From Home"

Premiera "Spider-Man: Far From Home" tuż, tuż, więc w sieci nie mogło zabraknąć Dziwnego Zwiastuna autorstwa niezastąpionego Aldo Jonesa. Jak prezentuje się trailer najnowszego filmu Marvel Studios w jego wersji?

Aldo Jones/YouTube
foto: Aldo Jones/YouTube

Film "Spider-Man: Far From Home" to druga część solowych przygód młodego superbohatera osadzonego w świecie MCU. Zanim jednak pajęczą maskę założył Tom Holland, w świadomości fanów istnieli jego dwaj poprzednicy - Andrew Garfield i Tobey Maguire. Do dziś miłośnicy Człowieka-Pająka spierają się, który z gwiazdorów wypadł najlepiej w roli herosa. Po co jednak się sprzeczać, skoro można umieścić trzy wersje Spider-Mana w jednym filmie. I wcale nie trzeba do tego żadnego multiwersum. Wystarczy Dziwny Zwiastun!

"Spider-Man: Far From Home" - Dziwny Zwiastun filmu Marvela

Na kanale YouTube Aldo Jonesa pojawiła się kolejna zwariowana przeróbka. Tym razem internetowy twórca wziął na warsztat zwiastun filmu "Spider-Man: Far From Home" i zgodnie ze swoją manierą przerobił go w żywy mem. To, że w najnowszym Dziwnym Zwiastunie na jednym ekranie pojawiają się Holland, Garfield i Maguire (oczywiście jako Bully Maguire), jest najmniej dziwaczną rzeczą, jaką zobaczycie, oglądając to wideo.

Do zwiastuna wrzucono całą masę elementów znanych z popkultury. Pojawiają się więc Sonic i Doktor Robotnik (Jim Carrey) z nadchodzącej aktorskiej adaptacji słynnej gry, bohaterowie "South Park", "Family Guy" oraz wielu bohaterów śmiesznych internetowych filmów, sprytnie wklejonych w zapowiedź 23. filmu Marvel Studios. Nie zabrakło też trollowania widzów, którym szczególnie bliski sercu był Iron Man.

Spider-Man
Spider-Man
Przeczytaj także "Spider-Man: Far From Home" - czy w filmie są sceny po napisach?

W jednym ze zwiastunów zdradzono, że w "Spider-Man: Far From Home" pojawi się tak zwane multiwersum - nieskończona ilość alternatywnych wymiarów, które po wydarzeniach z "Avengers" zaczęły się ze sobą przenikać. To właśnie z jednego z takich światów pochodzi tajemniczy Mysterio. Fani zastanawiają się, nawet czy nowa postać grana przez Jake'a Gyllenhaala nie jest w rzeczywistości jedną z alternatywnych wersji Spider-Mana. Liczą też, że w przyszłości zobaczymy aktorską produkcję, w której pojawi się wielu pajęczych herosów, podobnie jak miało to miejsce w animacji "Spider-Man: Uniwersum". Plotkuje się również, że Tobey Maguire zaliczył występ gościny w "Spider-Man: Far From Home". 

Tobey Maguire w filmie „Spider-Man: Far From Home”? Tego chcą fani MCU
Tobey Maguire w filmie „Spider-Man: Far From Home”? Tego chcą fani MCU
Przeczytaj także Tobey Maguire w filmie „Spider-Man: Far From Home”? Tego chcą fani MCU

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Czy któraś z fanowskich teorii się potwierdzi? A może Mysterio tylko manipulował głównymi bohaterami, żeby zdobyć ich zaufanie i wcielić w życie własny plan? Przekonamy się już nie długo. "Spider-Man: Far From Home" wejdzie na ekrany polskich kin 5 lipca 2019 roku. W produkcji reżyserowanej przez Jona Wattsa oprócz Hollanda i Gyllenhaala zobaczymy między innymi Samuela L. Jacksona, Zendayę, Cobie Smulders, Jona Favreau oraz J.B. Smoove'a.

Który aktor był najlepszym Peterm Parkerem/Spider-Manem?

Zobacz też: Samuel L. Jackson wyśmiał błąd na plakacie filmu "Spider-Man: Far From Home"

Tagi: Duperele Spider-Man Tom Holland Marvel Spider-Man: Far From Home