Tobey Maguire i Andrew Garfield dołączą do obsady "Spider-Mana 3", by połączyć siły z Tomem Hollandem? Wiele na to wskazuje

14.10.2020 09:48
 Tobey Maguire i Andrew Garfield dołączą do obsady "Spider-Mana 3", by połączyć siły z Tomem Hollandem? Wiele na to wskazuje Fot. face to face/Reporter

Czy w "Spider-Manie 3" wystąpią Tobey Maguire i Andrew Garfield - poprzedni odtwórcy pajęczego superbohatera Marvela? Na razie to niepotwierdzone plotki, ale całkiem możliwe, że niebawem zobaczymy aktorskie Spiderwersum!

Wygląda na to, że w 2021 roku dostaniemy pełną rekompensatę za ostatnie 12 miesięcy posuchy filmów Marvela. Oczekiwanie na Fazę Czwartą w pełni wynagrodzi trzecia część solowych przygód Spider-Mana. No właśnie, czy aby na pewno solowych?

"Spider-Man 3" - Tobey Maguire i Andrew Garfield w obsadzie filmu?

W 2016 roku Marvel Studios wprowadziło do kin trzecią wersję filmowego Spider-Mana. Rolę dostał Tom Holland, a Spidey wkrótce walczył ramię w ramię z Avengers. Od tego czasu aktor stał się prawdziwą gwiazdą a pajęczy heros jedną z ikonicznych postaci kinowego uniwersum Marvela.

Przeczytaj także

W drugiej części przygód Petera Parkera pojawiła się koncepcja multiwersum, dobrze znana wszystkim czytelnikom komiksów Marvela. Koniec końców okazało się, że to jedynie kłamstwo Mysterio, inne filmy z serii udowodniły, że  w świecie stworzonym przez Marvel Studios alternatywne wymiary mogą rzeczywiście istnieć. Kiedy potwierdzono, że w "Spider-Manie 3" do roli Electro powróci Jamie Foxx, który wcielał się w tego złoczyńcę w poprzedniej serii o Pajączku, a potem okazało się, że w obsadzie figuruje również Benedict Cumberbatch, czyli odtwórca Doktora Strange'a, fani zaczęli domyślać się, co się szykuje.

Przeczytaj także

Jak podaje portal deseret.com angaż do filmu dostali również Tobey Maguire i Andrew Garfield - odtwórcy Spider-Mana w dwóch poprzednich seriach superherosie stworzonych przez Sony Pictures. Podobno obaj gwiazdorzy już podpisali umowę na występ w nadchodzącej produkcji. Na razie jest to jednak niepotwierdzona informacja, więc nie należy traktować jej poważnie, chociaż ewidentnie coś jest na rzeczy.

Przeczytaj także

Fani oryginalnej trylogii "Spider-Mana" reżyserowanej przez Sama Raimiego, od dawna mają nadzieję, że Maguire pojawi się w nowej serii chociaż w występie gościnnym. Warto pamiętać, że do roli J.J. Jamesona po latach powrócił J.K. Simmons, który zagrał dziennikarza w ukrytej scenie w "Far From Home". Miłośnicy filmów z Maguire'em mają też nadzieję, że ponownie zobaczą jednego z przeciwników pierwszego kinowego Spider-Mana. Skoro Foxx wraca jako Electro, czemu by nie zaangażować ponownie do roli Green Goblina Willema Dafoe?

Przeczytaj także

"Spider-Man 3" - Tom Hardy w obsadzie filmu?

To nie jedyna rewelacyjna i rewolucyjna informacja dotycząca obsady "Spider-Mana 3". Według portalu The Direct w filmie zobaczymy również Toma Hardy'ego - odtwórcę Eddiego Brocka/Venoma z produkcji Sony Pictures, która zapoczątkowała odrębne kinowe uniwersum Spider-Mana. Chociaż Spidey nie pojawił się w Venomie i prawdopodobnie nie będzie go również w kolejnym filmie rozgrywającym się w nowym kinowym świecie - "Morbiusie". Nie zmianie to faktu, że zwiastun produkcji o żywym wampirze zapowiedział, że w produkcji zobaczymy Michaela Keatona, który ponownie wcieli się w Vulture'a - antagonistę ze "Spider-Man: Homecoming". Oznacza to, że w jakimś stopniu MCU i uniwersum Sony będą ze sobą w przyszłości ściśle powiązane. Niewykluczone więc, że w "Spider-Manie 3" naprawdę pojawi się Venom.

 

Przeczytaj także

"Spider-Man 3" - kiedy premiera?

Na razie pozostają nam domysły, bo twórcy i tak nie zdradzą prawdy na temat fabuły nadchodzącego filmu. Reżyserem produkcji został Jon Watts. W produkcji oprócz Hollanda, Foxxa i Cumberbatcha zobaczymy również Zendaya, która ponownie wcieli się w MJ. Film, który początkowo miał trafić do kin latem przyszłego roku, finalnie zagości na dużym ekranie 17 grudnia 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Spider-Man: Far From Home" - fan odkrył w filmie zaskakujący szczegół

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.