16.10.2020 11:28

Tobey Maguire i Andrew Garfield w "Spider-Manie 3". Sony komentuje doniesienia

Kilka dni temu w internecie pojawiły się plotki dotyczące występu Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda w filmie "Spider-Man 3". Sony postanowiło na nie odpowiedzieć.

Tobey Maguire i Andrew Garfield w "Spider-Manie 3". Sony komentuje doniesienia
foto: Everett Collection / Everett Collection/EAST NEWS

Chociaż w sieci pojawiły się bardzo interesujące doniesienia o potencjalnym crossoverze między różnymi wersjami kinowych Spider-Manów, to Sony niestety zaprzeczyło tym informacjom. Firma za pośrednictwem Deadline podzieliła się krótkim oświadczeniem, w którym napisała stanowczo: "Andrew Garfield i Tobey Maguire nie zostali obsadzeni w Spider-Manie 3".

Tobey Maguire i Andrew Garfield jednak nie zagrają w MCU?

Wygląda więc na to, że fani na razie będą musieli się jeszcze chwilę wstrzymać z entuzjazmem wobec nadchodzącego filmu, który miał być (według plotek) aktorską wersją "Spider-Mana: Uniwersum".  

Spider-Man: Uniwersum - materiał promocyjny filmu
Spider-Man: Uniwersum - materiał promocyjny filmu
Przeczytaj także Miles Morales w MCU - czy Marvel wybrał odtwórcę czarnoskórego Spider-Mana?

Plotki wydawały się być coraz to mocniejsze, gdy do J.K. Simmonsa, powracającego niedawno w roli J. Jonah Jamesona, dołączył Jamie Foxx, który wcielał się przecież w Electro w filmie "Niesamowity Spider-Man 2". Oznacza to, że mamy dwóch bohaterów z uniwersów, które już widzieliśmy ze Spider-Manami w wersjach Tobey'ego Maguire'a oraz Andrew Garfielda. 

Później potwierdzono również, że w "Spider-Manie 3" pojawi się Benedict Cumberbatch w roli Doktora Strange'a i wszystko zaczęło być jasne - czyżbyśmy mieli do czynienia z podróżowaniem po różnych równoległych uniwersach?

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
Przeczytaj także "Deadpool 3" coraz bliżej? Kevin Feige chce podpisać z Ryanem Reynoldsem największą umowę w historii Marvela

Na razie jednak to wciąż są spekulacje. Do premiery "Spider-Mana 3" pozostał jeszcze ponad rok. W trakcie tak długiego okresu wiele może się zmienić i pozostaje nam mieć nadzieję, że obsadzenie Maguire'a i Garfielda będzie jedną z tych zmian. Film ma zadebiutować w kinach w grudniu 2021 roku.

kadr z filmu Spider-Man 3
kadr z filmu Spider-Man 3
Przeczytaj także Tobey Maguire i Andrew Garfield dołączą do obsady "Spider-Mana 3", by połączyć siły z Tomem Hollandem? Wiele na to wskazuje

Z kim powinien walczyć w przyszłości Spider-Man?

Tagi: News Spider-Man Tom Holland Marvel