„Toff Guys”: Matthew McConaughey w obsadzie nowego filmu Guya Ritchiego

Natalia Hluzow
11.10.2018 11:54
„Toff Guys”: Matthew McConaughey w obsadzie nowego filmu Guya Ritchiego Fot. Griffin Lipson/BFA/REX/Shutterstock; SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Guy Ritchie powraca z nowym filmem, który powinien ucieszyć wszystkich fanów „Przekrętu” i „Porachunków”. O czym opowie „Toff Guys”?

Po zabawach z wizerunkiem ikonicznych postaci jak Król Artur i Sherlock Holmes, Guy Ritchie powraca do klimatów, które uczyniły go jednym z najciekawszych reżyserów końca lat 90. „Toff Guys” to osadzona w Anglii opowieść gangsterska z gwiazdorską obsadą z Hollywood w stylu „Przekrętu” i „Porachunków”. W rolach głównych wystąpią Matthew McConaughey,  Kate Beckinsale i znany z „Bajecznie bogatych Azjatów” Henry Golding.

„Toff Guys” – nowy film Guya Ritchiego

„Toff Guys” skupi się na zderzeniu świata europejskich dziedziców fortun z współczesnym przemysłem marihuanowym. Głównym bohaterem jest brytyjski baron narkotykowy, który chce spieniężyć swój dochodowy biznes, sprzedając go przedstawicielom dynastii miliarderów z Oklahomy. Nie wiadomo jeszcze, w którą z ról wcieli się Matthew McConaughey, jednak zważywszy na jego bogate i różnorodne portfolio, możemy być pewni, że w każdej sprawdzi się znakomicie.

Ritchie będzie zarówno reżyserem, jak i koproducentem i współscenarzystą filmu. Wraz z nim za scenariusz odpowiadają Marn Davies i Ivan Atkinson. Co ciekawe, film powstaje pod szyldem wytwórni Miramax, która po skandalu wokół Harveya Weinsteina za wszelką cenę próbuje godnie wrócić na rynek. Za prawa do „Toff Guys” zapłaciła podobno horrendalną sumę 30 milionów dolarów.

Kiedy premiera nowego filmu Guya Ritchiego?

Zdjęcia do „Toff Guys” mają ruszyć jeszcze jesienią 2018 w Anglii. Fani serii z Robertem Downeyem Jr. i Judem Law w rolach głównych wciąż liczą na to, że po ich zakończeniu Ritchie wróci do reżyserowania „Sherlocka Holmesa”. Data premiery filmu „Toff Guys” nie jest na razie znana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.