"Togo": Willem Dafoe i pieski w pięknym zwiastunie filmu Disneya. Kiedy premiera?

05.12.2019 15:20
"Togo": Willem Dafoe i pieski w pięknym zwiastunie filmu Disneya. Kiedy premiera? Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Togo"/ Disney +

"Togo" to poruszająca, oparta na faktach historia człowieka i jego psich przyjaciół. W sieci pojawił się pełny zwiastun.

"Togo" to nowy film wytwórni Disney, gdzie w roli głównej zobaczymy Willema Dafoe w otoczeniu zgrai uroczych psiaków. W sieci ukazał się właśnie pełny zwiastun filmu. Wiemy również kiedy odbędzie się premiera. 

"Togo" - zwiastun filmu z Willemem Dafoe

Zwiastun filmu "Togo" prezentuje się następująco:

Fabuła "Togo" inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami, do których doszło w latach 20. XX wieku na Alasce. Jest to historia pięknej przyjaźni pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem. W pewnym miasteczku wybucha epidemia, której ofiarami padają głównie dzieci. By dostarczyć im potrzebną szczepionkę, mężczyzna imieniem Leonhard Seppala wyrusza w podróż wraz z zaprzęgiem 150 psiaków. Do pokonania mają odległość 1000 kilometrów przez skutą lodem krainę. Jednym z psów jest najlepszy przyjaciel Seppali - tytułowy Togo.

Foto: materiały prasowe Disney + Fot. Foto: materiały prasowe Disney +
Przeczytaj także

Reżyserem filmu jest Ericson Core ("Szybcy i wściekli", "Vince niepokonany"), który pełni również rolę operatora. W roli głównej zobaczymy Willema Dafoe. "Togo" ukaże się na platformie Disney + już 13 grudnia 2019 roku. Niestety, na obecną chwilę nie wiadomo, czy film trafi również do polskich kin.

Zobacz też: Marvel przygotowuje własną wersję "Harry'ego Pottera"?

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.