14.08.2019 10:56

Tom Cruise kandyduje na prezydenta USA w wyborach 2020? [WIDEO]

Wyobrażacie sobie Toma Cruisa jako prezydenta? I nie mówimy o jego nowej roli, a o prawdziwej kandydaturze. Do sieci trafiło zabawne nagranie.

Tom Cruise na prezydenta
fot. kadr z wideo YouTube: TOM CRUISE 2020 - RUN TOM RUN (Presidential Campaign Announcement)

Jest jedna rzecz, na której Tom Cruise zna się lepiej niż inni. Nie chodzi tu o aktorstwo, a o... bieganie. Zwróciliście uwagę, że aktor niemal w każdym filmie biega i ratuje świat? Przyjrzyjmy się "Mission Impossible". Cruise w roli Ethana Hunta za każdym razem zapobiega jakiejś katastrofie. Przy okazji zawsze musi się nabiegać. Twórcy postanowili to wykorzystać w najnowszym filmiku, który 13 sierpnia 2019 roku pojawił się na YouTubie. Na samym początku nagrania widzimy postać, która zmierza w kierunku kamery. W opisie wideo widnieje nazwisko popularnego aktora więc widz od razu kojarzy, że osoba, która szybko przebiera nogami to nikt inny, jak Tom Cruise!

Tom Cruise kandyduje na prezydenta 2020?

Na profilu Milesa Fishera na YouTubie pojawiło się nowe wideo. Aktor wcielił się w Toma Cruisa, który ogłasza zamiar kandydowania na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2020 roku:

"

Ameryka zasługuje na coś wyjątkowego. Na prezydenta z idealną fryzurą, który jeździ na motorze i wie, jak rzucać granaty... zębami. Ameryko, uzupełniasz mnie! [...] Dlaczego powinniście na mnie głosować? [...] Byłem każdym człowiekiem. Byłem pilotem marynarki wojennej, prawnikiem i prawnikiem marynarki wojennej [...] "

Tom Cruise w filmie "Top Gun", Foto: Collection Christophel / RnB/EAST NEWS
Tom Cruise w filmie "Top Gun", Foto: Collection Christophel / RnB/EAST NEWS
Przeczytaj także Top 16: Filmy, w których zagrał Tom Cruise

Kiedy Miles Fisher biegnie, wymienia umiejętności i opowiada o doświadczeniu, za nim pojawiają się tytuły filmów, w których wystąpił Tom Cruise.

Ostatnio było głośno o tym, że Tom Cruise zawalczy z Justinem Bieberem. Po tym, jak młody piosenkarz oświadczył na swoim koncie na Twitterze, że chciałby zawalczyć z popularnym aktorem. Na razie Cruise jest jednak zajęty pracą nad filmem "Top Gun: Maverick", który będzie kontynuacją przygód bohaterów z pierwszej części.

Zobacz także: Polityczna afera z kurtką Toma Cruise’a ze zwiastuna "Top Gun: Maverick".

Tagi: Tom Criuse