Tom Cruise ma ogromne plany wobec "Mission: Impossible 7"

Kamil Kacperski
28.11.2018 12:26
Tom Cruise ma ogromne plany wobec "Mission: Impossible 7" Fot. kadr z filmu

Reżyser poprzednich filmów w serii Richard McQuarrie stwierdził, że pomysły aktora dotyczące kolejnej produkcji o Ethanie Huncie są wręcz "kosmicznie posr*ne".

"Mission: Impossible - Fallout" definitywnie jest jednym z najlepszych filmów akcji wydanych w 2018 roku. Produkcja zarobiła sporo w światowym boks-offisie i zdobyła bardzo dobre oceny ze strony krytyków oraz fanów. W związku z tym nikogo nie powinno dziwić, że Tom Cruise, który jest związany z marką od 20 lat, już ma pomysły na kolejną odsłonę przygód Ethana Hunta i spółki. 

Taki stan rzeczy potwierdził reżyser "Fallouta" i "Ghost Protocol" (5 części w serii) Richard McQuarrie. Twórca w wywiadzie dla portalu Collider zdradził, ze Cruise ma już wiele pomysłów na 7. odsłonę serii. Każdy z nich ma być "ogromny":

Tom ma naprawdę sporo ogromnym pomysłów. Takich, które są kosmicznie posr*ne.

Mission: Impossible 7 będzie się działo w kosmosie?

Zostając chwilę przy "kosmicznym" aspekcie przyszłych filmów z serii "Mission: Impossible" - dziennikarze Collidera zauważyli, że świat powoli staje się za mały dla Ethana Hunta i jego agentów. Dlatego też zapytali się McQuarriego, czy reżyser i Tom Cruise zastanawiali się nad wysłaniem IMF w kosmos. O dziwo, twórcy nie wykluczyli takiej możliwości:

To by wszystko zależało od SpaceX albo Amerykańskiej Agencji Kosmicznej. Prawdopodobnie chcieliby się zaangażować w ten projekt. Albo od Paramount Pictures. Nie wiem ile pieniędzy chcieliby zainwestować w nowy film.

Tom Cruise biegający po stacji kosmicznej albo latający w próżni? Brzmi intrygująco i jednocześnie trochę absurdalnie, więc od nas dwie łapki w górę za ten pomysł. 

Mission: Impossible - Fallout najlepszą częścią serii?

Ostatnim filmem w serii jest wspomniany "Fallout", który ukazał się w 2018 roku i obecnie jest obecny w sprzedaży domowej na DVD i Blu-ray. Produkcja zarobiła na świecie prawie 800 milionów dolarów i może się pocieszyć wynikiem 97% na Rotten Tomatoes, co sprawia, że jest najlepiej ocenianym filmem z serii "Mission: Impossible".

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.