Tom Cruise miał sztuczny tyłek w filmie „Walkiria”? Aktor odpowiada

Sergiusz Kurczuk
20.09.2017 13:04
Tom Cruise miał sztuczny tyłek w filmie „Walkiria”? Aktor odpowiada Fot. EastNews/Carlos Tischler/REX/Shutterstock/kadr z filmu

Po sieci krąży kadr z filmu „Walkiria” z Tomem Cruisem. Pojawiła się teoria, że aktor miał w jednej ze scen sztuczne pośladki. Czy to prawda?

Wokół Toma Cruise'a pojawiło się sporo kontrowersji. Aktor krytykował psychiatrów, nazywając ich dealerami leków, którzy okradają swoich pacjentów, lubi o wiele starsze partnerki, skakał po kanapie w Oprah Winfrey Show no i jest zapalonym scjentologiem. Ostatnio świat obiegł kadr z filmu „Walkiria”, na którym Cruise wypina pośladki. Internauci sugerowali, że gwiazdor nosił w tej scenie specjalną protezę tyłka. Patrząc na fotkę, ma się wrażenie, że to nie Cruise, tylko co najmniej Kim Kardashian. Aktor ma na czym usiąść... 

Cześć. Proszę bardzo - prezentuję teorię, według której w tej scenie z „Walkirii” (2008) w minucie 5:12, Tom Cruise nosił sztuczny tyłek. Patrzcie!

Portal Screen Rant podczas wywiadu z Cruisem postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. W pewnym momencie padło pytanie o rzekome sztuczne pośladki na planie „Walkirii”. Cruise zdementował domysły kinomanów. Okazało się, że nie był świadomy istnienia sporu.

Nie miałem pojęcia. Nie było żadnych protez w „Walkirii”. Nie.

„Sztuczny tyłek” jest według niego złudzeniem optycznym. To jednak nie koniec przygód z czterema literami Cruise'a. Aktor wystąpił niedawno w tytułowej roli w filmie „Barry Seal: Król przemytu. W kilku scenach pojawiają się nagie pośladki gwiazdora. Dziennikarze Screen Rant zapytali, czy rzeczywiście rozebrał się przed kamerą.

To ja. Nie żadne efekty komputerowe, tylko ja. Sam świecę tyłkiem w filmach. Żeby była jasność - sam gram sceny, w których świecę tyłkiem.

No cóż... Po tych zapewnieniach już nikt nie będzie miał wątpliwości. Crusie nie tylko chętnie rozbiera się przed kamerą. Lubi też grać w scenach kaskaderskich rezygnując z dublerów. Niestety w sierpniu 2017 roku trochę się przeliczył i złamał sobie kostkę na planie filmu nadchodzącego filmu „Mission: Impossible 6. Ciekawe czy tam też świeci tyłkiem? To nie pierwszy temat związany z pupą aktora, o którym piszemy. Po wybraniu Brentona Thwaitesa do roli Nightwinga w serialu „Titans” przyszli widzowie zaczęli się zastanawiać, jak jego pośladki będą prezentować się w kostiumie ze spandeksu.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.