Tom Cruise miał sztuczny tyłek w filmie „Walkiria”? Aktor odpowiada

Sergiusz Kurczuk
20.09.2017 13:04
Tom Cruise miał sztuczny tyłek w filmie „Walkiria”? Aktor odpowiada Fot. EastNews/Carlos Tischler/REX/Shutterstock/kadr z filmu

Po sieci krąży kadr z filmu „Walkiria” z Tomem Cruisem. Pojawiła się teoria, że aktor miał w jednej ze scen sztuczne pośladki. Czy to prawda?

Wokół Toma Cruise'a pojawiło się sporo kontrowersji. Aktor krytykował psychiatrów, nazywając ich dealerami leków, którzy okradają swoich pacjentów, lubi o wiele starsze partnerki, skakał po kanapie w Oprah Winfrey Show no i jest zapalonym scjentologiem. Ostatnio świat obiegł kadr z filmu „Walkiria”, na którym Cruise wypina pośladki. Internauci sugerowali, że gwiazdor nosił w tej scenie specjalną protezę tyłka. Patrząc na fotkę, ma się wrażenie, że to nie Cruise, tylko co najmniej Kim Kardashian. Aktor ma na czym usiąść... 

Cześć. Proszę bardzo - prezentuję teorię, według której w tej scenie z „Walkirii” (2008) w minucie 5:12, Tom Cruise nosił sztuczny tyłek. Patrzcie!

Portal Screen Rant podczas wywiadu z Cruisem postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. W pewnym momencie padło pytanie o rzekome sztuczne pośladki na planie „Walkirii”. Cruise zdementował domysły kinomanów. Okazało się, że nie był świadomy istnienia sporu.

Nie miałem pojęcia. Nie było żadnych protez w „Walkirii”. Nie.

„Sztuczny tyłek” jest według niego złudzeniem optycznym. To jednak nie koniec przygód z czterema literami Cruise'a. Aktor wystąpił niedawno w tytułowej roli w filmie „Barry Seal: Król przemytu. W kilku scenach pojawiają się nagie pośladki gwiazdora. Dziennikarze Screen Rant zapytali, czy rzeczywiście rozebrał się przed kamerą.

To ja. Nie żadne efekty komputerowe, tylko ja. Sam świecę tyłkiem w filmach. Żeby była jasność - sam gram sceny, w których świecę tyłkiem.

No cóż... Po tych zapewnieniach już nikt nie będzie miał wątpliwości. Crusie nie tylko chętnie rozbiera się przed kamerą. Lubi też grać w scenach kaskaderskich rezygnując z dublerów. Niestety w sierpniu 2017 roku trochę się przeliczył i złamał sobie kostkę na planie filmu nadchodzącego filmu „Mission: Impossible 6. Ciekawe czy tam też świeci tyłkiem? To nie pierwszy temat związany z pupą aktora, o którym piszemy. Po wybraniu Brentona Thwaitesa do roli Nightwinga w serialu „Titans” przyszli widzowie zaczęli się zastanawiać, jak jego pośladki będą prezentować się w kostiumie ze spandeksu.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.