Tom Cruise pilotem Pablo Escobara w zwiastunie filmu „Barry Seal: Król przemytu”

Robert Skowronski
06.06.2017 09:36
Tom Cruise pilotem Pablo Escobara w zwiastunie filmu „Barry Seal: Król przemytu” Fot. kadr z wideo

Gwiazdor raz jeszcze zasiadł za sterami samolotu, jednak tym razem, żeby przemycać narkotyki. Zobaczcie zwiastun filmu, który został oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Obraz został zatytułowany „American Made” i wyreżyserował go Doug Liman, twórca m.in. „Mr. & Mrs. Smith” czy „Na skraju jutra”. Scenariusz to zaś dzieło Gary'ego Spinelli. W obsadzie oprócz Cruise'a znaleźli się Caleb Landry Jones, Domhnall Gleeson, Sarah Wright czy też Connor Trinneer. Film zadebiutuje na ekranach 29 września 2017 roku.

Głównym bohaterem, jak sam tytuł wskazuje, jest Barry Seal (Tom Cruise), były pilot, który swego czasu był jednym z najlepszych, i który brał udział w wojnie w Wietnamie. Zostaje on zrekrutowany przez CIA, aby wziąć udział w największej operacji pod przykrywką w dziejach Stanów Zjednoczonych. Barry Seal pracował też na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki.

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu „Barry Seal: Król przemytu”:

Dostępny jest plakat zapowiadający obraz Douga Limana:

PHALzwfpkV6KEB_1_l Fot. foto: materiały prasowe

Najnowszym filmem, w którym zobaczymy Toma Cruise'a jest „Mumia”. Jednak tak samo, jak w „Barrym Sealu: Królu przemytu” aktor raz jeszcze zasiądzie w kokpicie samolotu za sprawą „Top Gun 2” - obraz zyskał podtytuł „Maverick”. Tom Cruise nie zdradził zbyt wiele na temat projektu, ale oto co udało się z niego wyciągnąć:

Będziemy mieć ten sam ton, co w pierwszym filmie. Będziemy tworzyć film w tym samym stylu. Nawet Harold Faltermeyer ponownie napisze muzykę. Będziemy mieć też wielkie, szybkie maszyny.

Joseph Kosinski jest kandydatem na reżysera, ale jeszcze nie potwierdzono jego udziału.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.