Tom Cruise pokazuje swoją ciemną stronę w zwiastunie „Mumii”

Robert Skowronski
19.05.2017 08:09
Tom Cruise pokazuje swoją ciemną stronę w zwiastunie „Mumii” Fot. kadr z wideo

Pradawne zło powraca, by stanąć na drodze Toma Cruise'a. Zobaczcie już trzeci zwiastun „Mumii”.

Bogowie i potwory stępują na ziemię, by stawić im czoła trzeba odnaleźć zło w samym sobie. Jednak jak ukazuje nowy trailer filmu w reżyserii Alexa Kurtzmana, który trafi do kin 9 czerwca 2017 roku, jest w tym wszystkim również miejsce na humor. Zresztą kogo nie rozbawiłby krzyk przerażenia w  wykonaniu Cruise'a?

Studio Universal wraca do swoich słynnych potworów, które swego czasu trafiły do Hammer Films. W planach jest także remake „Niewidzialnego człowieka” z 1933 roku, w którym wystąpi Johnny Depp, „Narzeczona Frankensteina” oraz „Wilkołak”. W „Mumii” ujrzymy Toma Cruise'a i Russella Crowe'a, a także Sofię Boutellę, Annabelle Wallis, Courtney B. Vance (zagra żołnierza jednostek specjalnych) oraz Jake'a Johnsona (jako członek oddziału wojskowego).

Na ekranie bezpiecznie pochowana w krypcie głęboko na zapomnianej pustyni, starożytna królowa, której przeznaczenie zostało niesprawiedliwie jej odebrane budzi się we współczesnych czasach wraz ze swoją wściekłością narastającą przez tysiąclecia. Z piasków na Bliskim Wschodzie przez ukryte labirynty pod dzisiejszym Londynem „Mumia” przynosi zaskakującą intensywność i odnajduje równowagę między zdumieniem i emocjami, które wprowadzają w nowy świat bogów i potworów. 

Zobaczcie zwiastun „Mumii”:

Scenariusz filmu został napisany przez Jona Spaihtsa („Prometeusz”), producentem wykonawczym jest Bobby Cohen, zaś producentem jest Alex Kurtzman do spółki z Chrisem Morganem i Seanem Danielem.

Pierwsza „Mumia” powstała w 1932 roku z Borisem Karloffem w tytułowej roli. W 1999 roku doczekaliśmy się zaś remake'u z Brendanem Fraserem i Rachel Weisz na pierwszym planie.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.